اما رابرتس و تام الیس در سریال Second Wife حضور خواهند داشت

تام الیس در سریال Second Wife

میگان اوپنهایمر خالق سریال “Tell Me Lies” از Hulu، مجموعه جدیدی را راه اندازی کرده است. این سریال “Second Wife” نام دارد. اما رابرتس و تام الیس در سریال Second Wife حضور خواهند داشت. این پروژه دومین همکاری رابرتس و اوپنهایمر خواهد بود. زیرا رابرتس تهیه کننده اجرایی “Tell Me Lies” است. اگرچه این اولین پروژه مشترک اوپنهایمر و الیس پس از ازدواج شان است.

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 این سریال داستان زندگی ساشا (رابرتس) را دنبال می‌کند که به تازگی یک جدایی وحشتناک را تجربه کرده است و از نیویورک فرار می‌کند تا در لندن زندگی خود را شروع کند. جایی که او با پدری به نام جیکوب (الیس) که اخیراً طلاق گرفته است آشنا می‌شود و به سرعت عاشق او می‌شود. هنگامی که آنها به طور ناگهانی تصمیم به ازدواج می گیرند. متوجه می شوند که چیزهای زیادی وجود دارد که در مورد یکدیگر نمی دانند.

تام الیس در سریال Second Wife

رابرتس بیشتر به خاطر ایفای نقش در سریال هایی از جمله “Unfabulous” از نیکلودئون، “داستان ترسناک آمریکایی” از FX و “Scream Queens” از فاکس شناخته می شود. در مرحله بعد او در فیلم مارول 2024 “Madame Webb” ظاهر خواهد شد. رابرتز توسط CAA، Sweeney Entertainment و Felker Toczek Suddleson برای نقش های مختلف انتخاب می شود.

الیس بیشتر به خاطر ایفای نقش اصلی در فاکس و بعداً در سریال «لوسیفر» نتفلیکس شناخته می‌شود. او توسط CAA، Hamilton Hoddell از بریتانیا، Anonymous Content و Johnson Shapiro Slewett & Kole انتخاب شده است.

بدون شک رابرتس و تام الیس در سریال Second Wife می تواند طرفداران بسیاری را جذب این سریال نماید.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =