سریال سوپرمن و لوئیز پس از چهار فصل به پایان می رسد

سریال سوپرمن و لوئیز

سریال سوپرمن و لوئیز در فصل چهارم به پایان می رسد. زیرا این شبکه در حال دور شدن از سریال های متنی اپیزودیک و کاهش بودجه است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بازی تایلر هوچلین در نقش سوپرمن بسیار منحصر به فرد بوده است. به طوری که هوچلین برای اولین بار در نقش مرد پولادین در سریال سوپرگرل CW ظاهر شد. قبل از اینکه در سال 2021 در سریال سوپرمن و لوئیس به عنوان نقش اول انتخاب شود. و توانست توجه همگان را به خود جلب نماید.

با پایان یافتن سریال سوپرمن و لوئیز در چهار فصل به راحتی می توان فرض کرد که سریال به دلیل عوامل معمولی مانند کاهش رتبه بندی در حال پایان است. یا بودجه های بالونی با این حال وضعیت Superman & Lois بسیار پیچیده تر است. به همین دلیل است که Superman & Lois با فصل 4 به پایان می رسد.

سریال سوپرمن و لوئیز

چرا Superman & Lois توسط CW کنسل شد؟

اینکه سریال سوپرمن و لوئیز پس از فصل 4 به پایان می رسد را می توان تا حد زیادی به تغییرات شبکه CW پس از خرید کانال توسط Nexstar نسبت داد. از آن زمان شبکه به تدریج از برنامه‌های فیلمنامه‌ای اپیزودیک خود دور شده است. در حالی که بودجه‌ها و فصل‌های سریال CW در حال کاهش است. حتی با وجود محبوبیت زیاد Superman & Lois .

علاوه بر این اکثر بازیگران مکمل سریال به عنوان بازیکنان معمولی در فصل 4 Superman & Lois حضور نخواهد داشت. اگرچه هنوز هم می‌توانند به عنوان ستاره‌های مهمان یا بازیگران ظاهر شوند. علاوه بر این با پایان یافتن نمایش‌های Arrowverse از CW، Superman & Lois آخرین نمایش‌های شبکه مبتنی بر کمیک‌های DC هستند. با ترکیب همه این عواملمی توان حدس زد که فصل چهارم Superman & Lois فصل پایانی آن خواهد بود.

سریال سوپرمن و لوئیز

آیا Superman & Lois به دلیل ریبوت DCU جیمز گان لغو شد؟

در حالی که بسیاری تصور می کنند این دو موضوع با هم مرتبط هستند. اما باید گفت که لغو Superman & Lois به احتمال زیاد به برنامه‌های آینده جیمز گان برای DCU تحت استودیو دی سی مرتبط نیست. زیرا جیمز پس از شروع تصدی خود به عنوان مدیرعامل استودیو دی سی خود گان حمایتش را از Superman & Lois ابراز کرد. حتی اظهار داشت که پیش بینی می کرد این سریال برای “یک یا دو فصل دیگر” پس از پایان فصل 3 ادامه یابد.

البته پایان Superman & Lois، DCU Gunn را به عنوان تنها فیلم یا برنامه تلویزیونی لایو اکشن DC با یک مرد فولادی فعال و فعلی یعنی Kal-El دیوید کورنسوت در Superman: Legacy باقی خواهد گذاشت. در حالی که این موضوع باعث می شود که Superman: Legacy به عنوان مرکز DCU قرار گیرد. پایان Superman & Lois پس از فصل چهارم آن به دلیل تغییرات ذکر شده در CW به سادگی با برنامه های گان همزمان است. با توجه به اینکه فصل 4 Superman & Lois از قبل به عنوان آخرین سریال اعلام شده بود. این سریال همچنین دارای یک مزیت است که می تواند واقعاً برای داستان سرایی آن در فصل 4 مفید باشد.

سریال سوپرمن و لوئیز

پایان سریال

پایان فصل سوم Superman & Lois ، سریال را در یک صخره بزرگ قرار می‌دهد. با لکس لوتر (مایکل کادلیتز) که بیزارو را به موجودی هیولایی روز رستاخیز تبدیل می‌کند و او را بر روی سوپرمن تایلر هوچلین رها می‌کند. با آخرین شات از فصل 3 که سوپرمن و روز قیامت را نشان می دهد که روی ماه به سمت یکدیگر می روند. بدون شک نیمه دوم نبرد کریپتونی آنها به شدت در فصل 4 به نمایش در خواهد آمد و این موضوع باعث می شود تا سریال جذابیت بیشتری پیدا کند. با پایان یافتن Superman & Lois با فصل 4، سریال می‌تواند داستان خود را به شکلی واقعاً حماسی به پایان برساند.

البته، با توجه به اینکه DC یک چندجهانی است. فصل 4 Superman & Lois ممکن است آخرین فصلی نباشد که جهان سوپرمن هوچلین را می بیند. راه‌های متعددی برای بازگشت سوپرمن هوچلین وجود دارد. و این می‌تواند حتی شامل چیزی به بزرگی یک فیلم چندجهانی سوپرمن به سبک «مرد عنکبوتی: بدون راه خانه» با ملاقات سوپرمن هوچلین باشد. آخرین پسران کریپتون، هنری کویل، براندون روث، تام ولینگ و دیوید کورنسوت.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =