فیلم های شبیه ونزدی | فیلم های مشابه Wednesday

فیلم های شبیه ونزدی | فیلم های مشابه Wednesday

به نظر می‌رسد که جهان در حال حاضر درگیر ونزدی، اثر جدید نتفلیکس است؛ و صادقانه بگویم، دور از انصاف است اگر چنین نباشد. این کمدی-درام، بر اساس شخصیت ونزدی آدامز از خانواده آدامز، توسط آلفرد گاف و مایلز میلار ساخته شده است، جنا اورتگا در نقش ونزدی، و کارگردانی توسط تیم برتون انجام شد‌ه است. اگر ونزدی را تمام کرده‌اید و به دنبال فیلم های شبیه ونزدی هستید، پس این مقاله برای شماست! با مووی 21 همراه باشید. می‌خواهیم به معرفی فیلم های شبیه ونزدی بپردازیم.

5/5

The Craft

The Craft

خلاصه فیلم: یک دختر جدید به مدرسه‌ای نقل مکان می کند و در آنجا با سه دختر روبرو می شود که در برابر کسانی که آنها را دودره می‌کنند، جادوگری می کنند.

چرا به ونزدی شبیه است: نانسی و همکارانش همه افرادی خارجی مانند ونزدی هستند که دارای قدرت های مخفی هستند که باید آنها را کشف کنند.

4/5

The Scooby Doo movies

The Scooby Doo movies

خلاصه فیلم‌ها: فیلم‌های گروه اسرارآمیزی که در سال 2002 و 2004 منتشر شدند، برای اولین بار به بررسی یک پارک تفریحی پر از شیاطین واقعی پرداختند. در فیلم بعدی، آنها نقاب از چهره‌ی شروری که می‌خواهد با استفاده از ماشینی که هیولا می‌سازد، یک شهر را کنترل کند، می‌کشند. و به نوعی از فیلم های شبیه ونزدی محسوب می شود.

چرا به ونزدی شبیه است: در این دو، وسیله‌ی نقلیه هیولاها همپوشانی دارند. شباهت‌های زیادی در موضوع بین اسکوبی دوو و ونزدی وجود دارد!

3/5

Beetlejuice

Beetlejuice از فیلم های شبیه ونزدی

خلاصه فیلم: زوجی که اخیراً فوت کرده‌اند، تلاش می‌کنند تا خانواده‌ای را که به خانه‌ی قدیمی‌شان نقل مکان کرده‌اند را بترسانند، بنابراین از یک جن‌گیر بیولوژیک، به نام Betelgeuse، کمک می‌گیرند.

چرا به ونزدی شبیه است: این اثر، یکی از معروف‌ترین فیلم‌های تیم برتون است و همپوشانی سبک این فیلم با ونزدی از صد مایلی مشخص است!

مطلب مرتبط: سریال های مشابه ونزدی برای علاقه‌مندان به سریال Wednesday

2/5

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

خلاصه فیلم: پسری به خانه‌ی کودکان می‌آید که دنیایی مخفی برای کودکانی با قدرت های غیرعادی در خود جای داده است.

چرا به ونزدی شبیه است: این فیلم مملو از فانتزی و درام است، اما معمایی خانوادگی نیز مانند ونزدی در آن وجود دارد. و همین باعث شده که در لیست “فیلم های شبیه ونزدی” قرار بگیرد.

1/5

The School for Good and Evil

The School for Good and Evil از فیلم های شبیه ونزدی

خلاصه فیلم: دو دوست به مدرسه‌ای طلسم‌شده منتقل می‌شوند که در آن قهرمانان و تبهکاران برای حفظ تعادل بین خیر و شر آموزش می بینند.

چرا به ونزدی شبیه است: از نظر زیبایی‌شناسی به همان شکل جسورانه است و بر روی نوجوانانی تمرکز دارد که راه خود را در یک محیط مدرسه‌ایِ ماوراءطبیعی پیدا می‌کنند.

منبع: Buzzfeed

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =