آنا د آرماس به اسپین آف جان ویک پیوست

اسپین آف جان ویک

شروع فیلمبرداری و ساخت فیلم بالرین توسط کارگردان جان ویک نشان می دهد این پروژه به زودی آغاز می شود.

با افزایش انتظارات برای قسمت اصلی فرانچایز جان ویک، فیلمبرداری فیلم اسپین آف جان ویک یعنی بالرین با بازی آنا د آرماس به زودی شروع می شود. این فیلم درباره یک زن جوان است که به دنبال استفاده از مهارت های خود به عنوان یک قاتل در پی انتقام از افرادی است که خانواده او را کشته اند. مفهوم دنیای بالرین اولین بار در جان ویک معرفی شد. فصل 3 پارابلوم از طریق کارگردان آنجلیکا هیوستون، رئیس سندیکای جنایی Ruska Roma که همچنین یک نمایش بالرین را اجرا می کند. او به شخصیت کیانو ریوز کمک می کند تا از خطرات نیویورک فرار کند. جان در تلاش بود تا از نیویورک فرار کند و خود را به هدف اصلی در کازابلانکا برساند.

IndieWire اخیرا گزارش داده است که Lionsgate و تهیه کنندگان فرانچایز John Wick به دنبال توسعه یک بازی در مورد شخصیت کیانو ریوز هستند. در این گزارش خلاصه‌ای از آینده جان ویک در بازی گنجانده شده بود. یکی از این موارد فیلم اسپین‌آف جام ویک با بازی آنا د آرماس یا همان بالرین به کارگردانی و همکاری لن وایزمن است. این گزارش نشان داد که کار شروع فیلمبرداری اسپین آف جان ویک از هفته آینده آغاز می شود.

اسپین آف جان ویک

آیا بالرین می تواند قبل از جان ویک 5 وارد سینما شود؟

طبق اخبار سینما مووی 21 پس از دو سال تاخیر در توسعه، بالرین در چند سال گذشته با کارگردان و یکی از خالقان Underworld لن وایزمن، برای هدایت اسپین آف جان ویک قرارداد امضا کرده است. در حالی که اوایل امسال تایید شد که د آرماس در آن بازی خواهد کرد. ابتدا انتظار می رفت که تولید در تابستان سال گذشته آغاز شود. اما شروع فیلمبرداری تا شروع پاییز به تعویق افتاد. بدون اینکه توضیحی در مورد دلیل آن ارائه شود. با این حال در چند ماه گذشته فاش شد که د آرماس تصمیم گرفته بود یک نویسنده زن را برای بالرین بیاورد. تا در پیش نویس اولیه وایزمن و نویسنده قبلی جان ویک، شی هاتن نقشی داشته باشد.

با مشخص شدن زمان شروع فیلمبرداری بالرین در هفته آینده، جالب است که ببینیم آیا لاینزگیت تاریخ اکران فیلم اسپین آف جان ویک را در آینده نزدیک اعلام خواهد کرد یا خیر. اگر به گذشته فرانچایز جان ویک نگاه کنیم. فیلم‌های تحت رهبری ریوز چندین ماه پیش از اکران اعلام شدند که به تعویق افتاده اند. مانند فیلم آینده John Wick: Chapter 4 که بارها به دلیل همه گیری مداوم COVID-19 و رقابت با  Top Gun: Maverick به تعویق افتاد. اگر بالرین از رویکردی مشابه با فرانچایز جان ویک را داشته باشد نمی توان به طور واضح حدس زد که فیلم چه زمانی اکران می شود. اما ممکن است در پاییز 2023 بتوان منتظر فیلم بالرین بر روی پرده سینما بود.

اسپین آف جان ویک

اکران بالرین و جان ویک 5

با این حال، این سوال پیش می‌آید که آیا لاینزگیت می‌خواهد روی دو فیلم جان ویک که در همان سال اکران می‌شوند، ریسک کند؟ با توجه به اینکه پاییز 2023 در حال حاضر مجموعه‌ای از نسخه‌های مختلف از Dune: Part Two گرفته تا The Expendables 4 متعلق به Kraven the Hunter و Lionsgate و The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes را دارد، به نظر می‌رسد که بالرین می‌تواند در سینماها نمایش داده شود. در عوض اوایل سال 2024 با توجه به John Wick: Chapter 5 که هنوز تا حد زیادی در هاله ای از ابهام قرار دارد. اسپین آف جان ویک حداقل باعث می شود که مخاطبان روی فرانچایز اکشن پس از عرضه John Wick: Chapter 4 در مارس 2023 سرمایه گذاری کنند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =