سریال The Boys بعد از فصل 4 ادامه خواهد داشت

سریال The Boys

این خبر خوبی برای طرفداران درام ابرقهرمانی Amazon Prime Video است. زیرا اریک کریپکی مجری برنامه تایید کرده است که سریال The Boys پس از فصل چهارم ادامه خواهد داشت.

کریپکی روز یکشنبه در توییتر پستی منتشر کرد و به اشتراک گذاشت که سریال The Boys در حال حاضر در حال فیلمبرداری فصل چهارم خود در تورنتو کانادا است. اما پس از دریافت نظرات زیادی مبنی بر اینکه آیا این فصل ممکن است پایان سریال باشد، او برای رفع هر گونه تردید پست دیگری گذاشت.

سریال The Boys

 توییت کریپی:

“چون میپرسید می گویم! ما از اواسط تابستان شروع به فیلمبرداری کردیم. من اینجا هستم تا قسمت پایانی فصل 4 را آماده و کارگردانی کنم. و باید بگویم نه این فصل پایانی سریال نیست، بیشتر خواهد بود! “

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 The Boys یکی از موفق ترین سریال های است که توسط آمازون ساخته شده است. پس شنیدن این که بعد از فصل 4 ادامه خواهد داشت، تعجب آور نیست. اما دریافت چنین تاییدیه از مجری برنامه همچنان خوب است. کریپکی یک کارگردان تلویزیونی با تجربه و خالق سریال طولانی مدت Supernatural است. بنابراین او سابقه خوبی در اجرای برنامه های طولانی مدت دارد. با توجه به اینکه Prime Video در حال راه‌اندازی یک اسپین‌آف لایو اکشن برای The Boys به نام Gen V است، واضح است که آنها روی این داستان و سریال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

ما دقیقا نمی دانیم فصل 4 The Boys یا Gen V چه زمانی منتشر می شود،.اما انتظار می رود هر دو در سال جاری پخش شوند. و این پایانی برای Homelander، Billy Butcher، Hughie، Starlight و بقیه نخواهد بود!

منبع Winteriscoming

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =