دنزل واشینگتن در پوستر فیلم اکولایزر 3 برای عدالت می جنگد

پوستر فیلم اکولایزر 3

سپتامبر امسال دنزل واشینگتن برای یک دور دیگر در نقش رابرت مک کال عدالت محور در The Equalizer 3 حضور دارد. هنوز زمان زیادی باقی مانده تا تماشاگران بتوانند این فیلم را تماشا کنند. اما Sony Pictures  پوستر فیلم اکولایزر 3 را منتشر کرده است. در پوستر نوشته شده که که “عدالت مرز نمی شناسد.”

پیش از این نیز تریلر فیلم The Equalizer 3 منتشر شد.

The Equalizer که از سریال تلویزیونی دهه 80 به همین نام راه اندازی شده است. داستان رابرت، یک قاتل سابق دولتی را دنبال می کند که پس از جعل مرگش، دوران بازنشستگی آرامی را پشت سر می گذارد. رابرت علیرغم تلاش هایش برای پشت سر گذاشتن گذشته، همچنان تحت تعقیب اعمال گذشته خود است.

 با این حال برای اصلاح اعمال خود سعی می کند به روش خودش عدالت را برای کمک به ستمدیدگان اجرا کند. در قسمت آینده این سه گانه، رابرت به جنوب ایتالیا می رود. او به زودی متوجه می شود که دوستانش توسط مافیای محلی کنترل می شوند. بنابراین همانطور که می دانید، رابرت کارها را به دست می گیرد.

پوستر جدید تلاش مستمر رابرت برای عدالت را تکرار می کند. واشینگتن درست بالای مرکز پوستر قرار گرفته و حالت چهره جدی دارد. درست در زیر او انعکاسی از مجسمه بانوی عدالت است. این نه تنها یک نماد به طور گسترده در ایالات متحده شناخته شده است. بلکه به عنوان نمادی برای رابرت عمل می کند که کارهایش، اگرچه صرفاً بی طرفانه نیست. اما اغلب به نام کمک و اجرای عدالت انجام می شود.

پوستر فیلم اکولایزر 3

چه کسی دیگری در اکولایزر 3 حضور دارد؟

همراه با واشینگتن، فوکوا برای کارگردانی این فیلم بازگشته است. به همین ترتیب ریچارد ونک که فیلمنامه های پیشین را نوشته بود، فیلم سوم را نوشت. بازیگران دیگر عبارتند از داکوتا فانینگ – که با واشنگتن در فیلم Man of Fire کار کرد. سونیا بن عمار، رمو جیرون و گایا اسکودلارو.

The Equalizer 3 در تاریخ 1 سپتامبر به طور انحصاری در سینماها اکران می شود. پوستر فیلم اکولایزر 3 را می توانید در ادامه مشاهده نمایید:

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =