شخصیت دارک و عجیب جنا اورتگا بازیگر نقش Wednesday

جنا اورتگا

اسپین آف جدید خانواده آدامز به تازگی منتشر شده است. اما به نظر می رسد که جنا اورتگا بازیگر نقش اصلی این سریال یک عمر در حال آماده شدن برای نقش Wednesday بوده است. سرانجام سریال تیم برتون به پخش در نتفلیکس رسید. جنا نقش دختر خانواده آدامز یعنی Wednesday را در این سریال بر عهده دارد.

اگر با کارهای جنا آشنا نیستید باید گفت او به طور جدی خود را به عنوان یک بازیگر حرفه ای در ژانر وحشت تثبیت کرده است. امسال او در Scream و در حال حاضر Wednesday  که هر دو نمایش بر روی موضوعات بسیار تاریک تاکید دارند، ظاهر شده است.

مدت ها قبل از این در سال 2013 زمانی که او فقط 11 سال داشت. در فیلم هیجان انگیز ماوراء طبیعی Insidious: Chapter 2 نیز ظاهر شد. در حالی که پروژه های ترسناک ممکن است برای برخی کمی سخت باشد. جنا در این نقش ها آرامش بیشتری پیدا می کند و خود را فردی توصیف می کند که در زندگی به سمت چیزهای ترسناک تر کشیده شده می شود.

جنا اورتگا

او در این هفته در مصاحبه ای با Face گفت: “من عاشق چیزهایی هستم که کمی آزاردهنده هستند. چیزهایی که وقتی از نزدیک به آنها نگاه می کنید، واقعاً زیبا نیستند.” “عاشق موضوعات آزاردهنده و ترسناک هستم.”

وقتی از جنا پرسیده شد که چرا تمایل دارد ب فیلمنامه‌های تیره‌تر را انتخاب کند. او اعتراف کرد این چیزی است که برای او کاملا طبیعی است.

جنا گفت: “من فکر می کنم من و فیلم های ترسناک و تاریک همدیگر را پیدا می کنیم.” یک رشته نامرئی وجود دارد که من را به قاتلان زنجیره ای، هیولاها و موجودات مرتبط می کند. مهم نیست کجا می روم.” “من احساس می کنم این چیزی است که از جوانی همیشه برای من جذاب بوده است، چیزی که همیشه به آن علاقه داشتم.”

و اکنون به لطف مصاحبه جدید می دانیم که جنا وقتی گفت موضوعات ترسناک و عجیب برای او خوشایند است به هیچ وجه در این باره شوخی نکرده است.

جنا اورتگا

جنا اورتگا در شو تلویزیونی

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 با شرکت در سریال Wired “Autocomplete Interview” هفته گذشته جنا موضوعاتی را افشا کرد که باعث نگرانی طرفداران شد. در اوایل چالش که طی آن افراد مشهور به سوالاتی که طرفداران درباره آنها در گوگل جستجو کرده اند پاسخ می دهند از جنا در مورد دوستی نزدیکش با مدی زیگلر که در کنار او در The Fallout بازی کرد، سوال شد.

او با خواندن سوالی که پرسیده بود: «جنا اورتگا و مدی با یکدیگر دوست هستند»، گفت: «فرض می‌کنم آنها در مورد چهره زیبای مدی زیگلر در کودکی صحبت می‌کنند.»

او با اشتیاق اضافه کرد: «بله پاسخ مثبت است. مدی یکی از بهترین دوستان من است. او کسی بود که من خیلی سریع با او دوست شدم.”

جنا علت دوستی سریع را با این ادعا توضیح داد: “دلیل اینکه من و مدی به خوبی با هم کنار می آییم این است که هر دو به نوعی عجیب و غریب هستیم”. این باعث شد که جنا اطلاعات بسیار آزاردهنده‌ای را فاش کند. او گفت در دوران نوجوانی “بر روی حیوانات کوچک کالبد شکافی انجام می داده”.

جنا اورتگا

البته و شاید بتوان گفت خوشبختانه جنا اطلاعات بیشتری در مورد این سرگرمی دوران کودکی فاش نکرد. اگرچه او توضیح داد که حیوانات مورد نظر قبلاً مرده بودند.

او افزود: « مارمولک‌های کوچکی که در حیاط خلوت مرده بودند را پیدا می کردم . کار کالبد شکافی را بر روی آنها انجام می دادم.»

در واقع می توان گفت همین حرف ها و شواهد کافیست تا بتوان گفت هیچکس به اندازه جنا نمی توانست برای نقش Wednesday  در سریال تیم برتون مناسب باشد.

منبع Buzzfeednews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =