10 تا از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

محبوب ترین سریال های نتفلیکس

به دنبال 10 تا از محبوب ترین سریال های نتفلیکس هستید؟ بسیار خب، مووی 21 انتخاب مناسبی است! در ادامه با ما در معرفی سریال های محبوب نتفلیکس همراه باشید تا ببینیم ۱۰ تای برتر کدام‌ها هستند. تا به این لحظه لیست 10 سریال محبوب نتفلیکس به شکل زیر است:

 • 10. That ’90s Show
 • 9. Physical: 100
 • 8. The Snow Girl
 • 7. The Great British Baking Show: The Professionals
 • 6. Survivor
 • 5. Lockwood & Co.
 • 4. On My Block: Freeridge
 • 3. Wednesday
 • 2. Ginny & Georgia
 • 1. New Amsterdam

10. That ’90s Show

That '90s Show از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

سال 1995 است و لیا فورمن به دنبال ماجراجویی در زندگی یا حداقل یک دوست صمیمی استچ. وقتی لیا برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگش، رد و کیتی، به پوینت پلیس می‌رسد، وقتی با گوئن که شخصیتی سرکش است ملاقات می‌کند، همان چیزی را که دنبالش می‌گردد، می‌یابد. با کمک دوستان گوئن، از جمله برادر دوست داشتنی اش نیت، دوست دختر باهوش و متمرکز بر لیزرش، نیکی، اوزی کنایه‌زن و باهوش، و جی جذاب، لیا متوجه می شود که ماجراجویی‌ای که به دنبالش است می تواند در آنجا اتفاق بیفتد. درست مانند اتفاقی که برای پدر و مادرش در تمام آن سال ها پیش افتاد. او پدر و مادرش را متقاعد می کند تا تابستان را در آنجا سپری کند. و این آغاز ماجرا بود…

9. Physical: 100

Physical: 100 از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

100 شرکت کننده در مسابقه‌ی بهترین فرم بدنی برای ادعای افتخارآورترین فیزیک بدنی در این سریال، که ژانر بقای شدیدی دارد، رقابت می کنند. این سریال تا به این لحظه از محبوب ترین سریال های نتفلیکس می باشد.

8. The Snow Girl

The Snow Girl از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

جادویی ترین لحظه سال برای خانواده مارتین به یک کابوس تبدیل می شود. دخترشان آمایا در میان جمعیت ناپدید می شود. میرن، یک روزنامه نگار کارآموز، تحقیقاتی را به موازات تحقیقات بازرس میلان آغاز می کند و جنبه هایی از گذشته او را بیدار می کند که دوست داشت فراموششان کند. با کمک همکار روزنامه نگارش ادواردو، میرن تا زمانی که دختر را پیدا نکند متوقف نمی شود. یعنی آمایا مارتین کجاست؟

7. The Great British Baking Show: The Professionals

The Great British Baking Show: The Professionals از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

تیم‌هایی از با استعدادترین سرآشپزهای شیرینی‌پزی بریتانیا برای تاج‌گذاری کرم د لا کرم با هم رقابت می‌کنند، اما تنها یک نفر می‌تواند به اوج برسد. این مسابقه‌ی دوست داشتنی از محبوب ترین سریال های نتفلیکس می باشد و روزانه صدها نفر به پای تماشای آن می نشینند.

6. Survivor

Survivor از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

در این سری مسابقات طولانی مدت، بازیکنان در حالی که برای 1 میلیون دلار و عنوان Sole Survivor رقابت می کنند، با عناصر و یکدیگر مبارزه می کنند. جالب است بدانید که برخلاف اذهان عمومی، مسابقات جزو محبوب ترین آثار و سریال های نتفلیکس محسوب می شوند.

5. Lockwood & Co.

Lockwood & Co. از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

در دنیایی که گرفتار ارواح شد‌ه، جایی که شرکت‌های غول‌پیکر نوجوانان روانی را برای مبارزه با چیزهای ماوراء طبیعی به کار می‌گیرند، تنها یک شرکت بدون نظارت بزرگسالان کار می‌کند و نام آن Lockwood & Co است که توسط آنتونی لاک‌وود، کارآفرین جوان شورشی که توسط گذ‌شته اسرارآمیزش تسخیر شد‌ه است، اداره می‌شود. جورج دستیار باهوش اما عجیب و غریب و دختری تازه وارد و با استعداد به نام لوسی، این سه مرتد در شرف کشف راز وحشتناکی هستند که مسیر تاریخ را تغییر خواهد داد.

4. On My Block: Freeridge

On My Block: Freeridge از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

فریرج یک کمدی راجع‌به دوران بلوغ است که به داستان رقبای خواهر و برادر، گلوریا و اینس و دوستانشان دمی و کامرون می‌پردازد. کسای که نفرینی را به راه انداخته‌اند که بدبختی سیاهی را وارد زندگی آنها می کند. در این سری اسپین‌آف On My Block یک هسته چهار تکه‌ایِ جدید در شهر وجود دارد و یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی را رقم می‌زنند.

3. Wednesday

Wednesday از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

اگر ونزدی در این لیست قرار نداشت، جای تعجب داشت! این سریال یک اثر اسرارآمیز و ماوراء طبیعی است که سال‌های دانش‌آموزی ونزدی آدامز در آکادمی نورمور را به تصویر می‌کشد. تلاش های ونزدی برای تسلط بر توانایی های روانی در حال ظهور خود، ولگردی وحشیانه و کشتار هیولایی که شهر محلی را به وحشت انداخته را خنثی می کند. همچنین او راز ماوراء طبیعی را که 25 سال پیش والدینش را درگیر کر‌ده بود، حل می کند – همه اینها در حالی است که روابط جدید و بسیار پیچیده او در نورمور دنبال می شود.

2. Ginny & Georgia

Ginny & Georgia از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

با دانستن اینکه مادرتان یک قاتل است چگونه زندگی می کنید؟ این چیزی است که جینی باید بفهمد. با این درک جدید که کنی -پدر ناتنی‌اش- به دلایل طبیعی نمرده است، حالا جینی باید با این واقعیت کنار بیاید که جورجیا نه تنها به قتل رسید‌ه، بلکه برای محافظت از جینی کشته‌ است. از طرف دیگر جورجیا ترجیح می دهد که گذشته در همان گذشته باقی بماند. آیا همه‌ی رازها تا ابد باقی خواهند ماند؟

1. New Amsterdam

New Amsterdam از محبوب ترین سریال های نتفلیکس

قدیمی‌ترین بیمارستان آمریکا از یک مدیر بداخلاق جدید در دکتر مکس گودوین استقبال می‌کند که برای تغییر وضعیت موجود و نجات جان بیماران وارد عمل می‌شود. یعنی این داستان چیزی برای جذب کردن مخاطب دارد؟ باید دید و نظر داد!

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =