بازگشت جنیفر گارنر در نقش الکترا به دنیای مارول و فیلم Deadpool 3

جنیفر گارنر در نقش الکترا

قرار است جنیفر گارنر در نقش الکترا بازی کند. منابع گفتند که پس از وقفه ای نزدیک به 20 سال این بازیگر در حال بازگشت به نقش ضدقهرمان قاتل مارول برای Deadpool 3 است.

استودیوی مارول در حال حاضر در حال فیلمبرداری ددپول3 است و رایان رینولدز قسمت مورد علاقه خود را تکرار می کند. هیو جکمن از دوران بازنشستگی مارول بیرون آمد تا بار دیگر نقش ولورین را بازی کند. در این میان جنیفر گارنر در نقش الکترا نیز دیده می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 شاون لوی بر صندلی کارگردانی نشسته است و این پروژه اولین فیلمی است که یک شخصیت یا در این مورد، دو یا سه یا بیشتر از انبار متعلق به فاکس قرن بیستم بیرون آمدند. فاکس قبل از خرید توسط دیزنی در سال 2019 مالک چندین سیلو از شخصیت‌های مارول بود.

جنیفر گارنر در نقش الکترا

اولین نقش گارنر در مارول

گارنر برای اولین بار نقش قاتل مارول را در فیلم Daredevil از فاکس قرن بیستم بازی کرد. فیلمی که در سال 2003 بن افلک در آن بازی کرد. این فیلم چندان موفقیت آمیز نبود. اما یک اسپین آف به جای گذاشت و گارنر دو سال بعد نقش انفرادی الکترا را به پایان رساند. این فیلم در گیشه موفق نبود. اما قابل توجه بود زیرا گارنر یکی از معدود زنانی بود که در آن زمان یک فیلم کمیک استودیویی را رهبری می کرد.

حضور او در Deadpool 3 به نوعی به چندجهانی بودن فیلم اشاره می کند که مدت ها است شایع شده و این امکان وجود دارد که شخصیت های دیگری از فیلم های مارول ساخته شده توسط فاکس در این فیلم ظاهر شوند. او همچنین در ریبوت اخیر Party Down ظاهر شد و در سریال محدود Apple TV+ The Last Thing He Told Me که در آوریل برای اولین بار عرضه شد ایفای نقش کرد و تهیه کننده اجرایی آن بود.

کوین فایگی، لوی و رینولدز از مارول تهیه کننده Deadpool 3 هستند. فیلمنامه توسط رینولدز، لوی، پل ورنیک، رت ریس و زب ولز نوشته شده است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفت =