تریلر فیلم The Marvels با بازی بری لارسون

تریلر فیلم The Marvels

تریلر فیلم The Marvels منتشر شد. مارول‌ها ( The Marvels) فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس مارول کامیکس ساخته شده و شخصیت‌های کارول دنورز / کاپیتان مارول، کامالا خان / خانم مارول و مونیکا رمبو در آن حضور دارند.

این فیلم که توسط مارول استودیوز تولید و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع می‌شود، قرار است که دنباله‌ای بر کاپیتان مارول (۲۰۱۹)، ادامهٔ مجموعهٔ خانم مارول (۲۰۲۲) و سی و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول باشد. این فیلم را نیا داکوستا از فیلم‌نامه‌ای به نویسندگی مگان مک‌دانل کارگردانی کرده و بری لارسون در نقش کارول دنورز، ایمان ولانی در نقش کامالا خان و تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو در کنار ساموئل ال. جکسون از بازیگران آن هستند.

تریلر فیلم The Marvels

برنامه ساخت فیلم

مارول استودیوز در ژوئیهٔ ۲۰۱۹ برنامه‌های ساخت دنباله‌ای برای کاپیتان مارول را تأیید کرد. و توسعهٔ آن در ژانویهٔ ۲۰۲۰ با پیوستن مک‌دانل و بازگشت لارسون آغاز شد. داکوستا در آگوست آن سال برای کارگردانی استخدام شد. و ولانی و پریس در دسامبر به عنوان بازیگران فیلم انتخاب شدند.

فیلم‌برداری واحد دوم پروژه در اواسط آوریل ۲۰۲۱ در نیوجرسی آغاز شد و عنوان فیلم در اوایل ماه مه اعلام شد. تصویربرداری اصلی از اوایل اوت ۲۰۲۱ آغاز شده بود و در اواسط می ۲۰۲۲ به پایان رسید. استودیوهای پاین‌وود در باکینگهام‌شر و استودیو لانگ‌کراس در ساری، انگلستان، و همچنین لس آنجلس و تروپئا، ایتالیا از مکان‌های فیلم‌برداری پروژه بودند.

The Marvels در تاریخ ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

تریلر فیلم The Marvels :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 4 =