تیزر Bird Box Barcelona، اسپین آف جعبه ی پرنده با بازی ساندرا بولاک!!

اولین تیزر فیلم Bird Box Barcelona محصول نتفلیکس منتشر شد.

ماریو کاساس، آلخاندرا هاوارد، جورجینا کمبل، دیگو کالوا، نایلا شوبرث، لولا دوئناس، پاتریک کریادو، گونزالو دی کاسترو، میشل جنر و لئوناردو اسباراگلیا بازیگران فیلم هستند. Bird Box Barcelona توسط برادران الکس پاستور و دیوید پاستور کارگردانی می‌شود که قبلاً در فیلم های The Last Days و Carriers همکاری کرده‌اند. این زوج همچنین در گذشته با نتفلیکس در تریلر روانشناختی 2020، The Occupant ساخته بودند. فیلم July 14, برابر با 23 تیر از نتفلیکس پخش میشود.

در سال 2018، مخاطبان با دنیای پساآخرالزمانی پر هیجان Bird Box آشنا شدند. این عنوان به هنرنمایی ساندرا بولاک، به نقطه عطفی بزرگ برای نتفلیکس رسید.

فیلم Bird Box در چهار هفته اول پخش. 89 میلیون خانوار بیننده داشت. و پربیننده ترین فیلم نتفلیکس شد. نتفلیکس با درک این که فرنچایز در دست دارد. در مارس 2021 اعلام کرد که جهان فیلم را گسترش داد. و یک اسپین‌آف به زبان اسپانیایی تولید خواهند کرد. امروز، ما به طور رسمی اولین نگاهی به آنچه که از فصل بعدی داستان خواهیم داشت.

تیزر Bird Box Barcelona

اولین تیزر فیلم Bird Box Barcelona وحشت را در خیابان های شهر اسپانیا نشان می دهد که ما شاهد جلوه های وحشتناکی هستیم که از آمریکا به اروپا راه می یابند. هرج و مرج مشابهی که در فیلم اول دیده می‌شود. زمانی رخ می‌دهد که مردم از آسمان سقوط می‌کنند و جنون کشور را تحت کنترل خود در می‌آورد. در همین حال، اولین تصویر با چهار مسافر که چشم‌بندهای محکم بسته‌بندی شده‌اند، به فیلم اصلی گوش می‌دهد. در حالی که ما هنوز روابط آنها را نمی دانیم. به نظر می رسد که این گروه در خیابان های بارسلون. ویران شده حرکت می کنند. به یکدیگر اعتماد دارند.

تیزر Bird Box Barcelona

نتفلیکس در حال ساخت قسمت دوم Bird Box با بازی ساندار بلولاک است.

منبع polygon

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =