گل گدوت ساخت فیلم Wonder Woman 3 به کارگردانی جیمز گان را تایید کرد

گل گدوت ساخت فیلم Wonder Woman 3

گل گدوت ساخت فیلم Wonder Woman 3  را تایید کرد و قرار است با جیمز گان متحد می شوند تا روی این پروژه کار کنند و بتوانند دوباره دنیای دی سی را زنده کنند.  گدوت عاشق بازی در نقش Wonder Woman است و از همکاری با گان و پیتر سفرن برای ساخت فیلم هیجان‌زده است. این خبر پس از آن منتشر شد که بنا به گزارش ها، پتی جنکینز کارگردان فیلم به دلیل اختلافات از فیلم کناره گیری کرد.

گل گدوت ساخت فیلم Wonder Woman 3 را یکی از عناصر مهم در دنیای دی سی نام برد. پیش از این گزارش هایی منتشر شد که نشان می داد Wonder Woman 3 ساخته نمی شود. اما در جدیدترین مصاحبه خود تایید کرد که از گان و پیتر سفرن، مدیران عامل استودیو دی سی شنیده است که قرار است Wonder Woman 3 را توسعه دهند. این بازیگر درباره عشقش به این شخصیت اظهار نظر کرد و گفت که کاراکتر پرنسس دایانا برای من بسیار عزیز وو دسوت داشتنی است.

گل گدوت ساخت فیلم Wonder Woman 3

Wonder Woman 3 چگونه می تواند در دنیای جدید DC جای بگیرد؟

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم Wonder Woman 3 احتمالاً اولین پروژه بر اساس این شخصیت در دنیای جدید DC نخواهد بود. زیرا سری پیش درآمد Paradise Lost در مکس، که بر روی آمازون ها در Themyscira سال ها قبل از تولد دایانا تمرکز دارد. مدتی است که در دست توسعه بوده است. Paradise Lost می تواند Wonder Woman 3 را راه‌اندازی کند و گوشه‌ای از دنیای DC را معرفی کند که بیشتر از دو فیلم Wonder Woman ریشه در اساطیر یونان دارد. به این ترتیب Wonder Woman 3 پایه محکمی برای ادامه کار خواهد داشت و خود را از DCEU جدا می کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =