تریلر فیلم BROOKLYN 45 در ژانر ترسناک

تریلر فیلم BROOKLYN 45

تریلر فیلم BROOKLYN 45 منتشر شد. بروکلین 45 یک فیلم هیجان‌انگیز ماوراء الطبیعه آمریکایی محصول 2023 به نویسندگی و کارگردانی تد گیگان است که درباره گروهی از کهنه‌سربازان نظامی است که در پایان جنگ جهانی دوم در سالن یک برون‌استون بروکلین جلسه‌ای بداهه برگزار می‌کنند. Geoghegan فیلمنامه را با کمک پدر مرحومش که یک معلم تاریخ کهنه سرباز معلول نیروی هوایی بود، نوشت.

بروکلین 45 در اولین نمایش جهانی خود با استقبال مثبتی روبرو شد.Bloody Disgusting بازیگران را «بسیار فوق‌العاده» نامید در حالی که Screen Anarchy آن را «فیلمی خیره‌کننده خواند که مطمئناً طرفدارانی را که با ذهنی باز وارد می‌شوند جلب خواهد کرد».

 

داستان فیلم

در غروب 27 دسامبر 1945، چهار دوست همیشگی (آن رمزی، ران ای. رینز، جرمی هولم، و ازرا بازینگتون) در خانه دوست و همکار خود (لری فسندن)، که در سوگ خودکشی اخیر است، برای نوشیدن کوکتل جمع می‌شوند. در آن جمع تصمیم میگی رند که یک جلسه احضار روح برگزار کنند تا بتوانند ماوراطبیعه ارتباط برقرار کنند.

اما متوجه می شوند که همدیگر را آنطور که فکر می کردند نمی شناسند و با مهمان غیرمنتظره ای (کریستینا کلبه) مواجه می شوند که ممکن است رازی را پنهان کند.

بروکلین 45 اولین نمایش جهانی خود را در جنوب از جنوب غربی در 12 مارس 2023 داشت. قرار است در اوایل تابستان 2023 در سرویس پخش شبکه های AMC، Shudder منتشر شود.

تریلر فیلم BROOKLYN 45 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =