فرش قرمز فیلم پریسیلا در لس آنجلس به دلیل احترام به رویدادهای جهانی لغو شد

فرش قرمز فیلم پریسیلا

پس از چندین رویداد پس از درگیری های خاورمیانه، فرش قرمز فیلم پریسیلا محصول کمپانی A24 در لس آنجلس لغو شد. اما اکران این فیلم همچنان طبق برنامه انجام خواهد شد.

 سوفیا کاپولا کارگردان، کیلی اسپانی و ژاکوب الوردی و همچنین خود پریسیلا پریسلی قرار بود در فرش قرمز فیلم پریسیلا حضور داشته باشند. این فیلم دارای یک توافق موقت SAG-AFTRA است بنابراین بازیگران مجاز به تبلیغ فیلم هستند.

در بیانیه ای که از سوی یکی از نمایندگان منتشر شد، آمده است: «به احترام رویدادهایی که در جهان در جریان است. ما از برگزاری مراسم فرش قرمز برای نمایش پریسیلا در لس آنجلس صرف نظر خواهیم کرد.»

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Priscilla

فرش قرمز فیلم پریسیلا

موزه آکادمی تصاویر متحرک روز پنجشنبه اعلام کرد که تصمیم گرفته است فرش قرمز خود را که برای جشن روز شنبه موزه آکادمی، جمع آوری کمک مالی سالانه برنامه ریزی شده بود، لغو کند. کل مراسم بزرگداشت مریل استریپ، کاپولا، مایکل بی جردن و اپرا وینفری نیز ساعاتی بعد لغو شد.

پریسیلا در اولین نمایش خود در جشنواره فیلم ونیز برنده جایزه ولپی اسپانی شد. این فیلم در تاریخ 3 نوامبر 2023 در سینماها اکران خواهد شد.

اولین نمایش لس‌آنجلس پریسیلا در روز دوشنبه از تئاتر لژیون هالیوود آمریکایی به مکان جدیدی به دلیل اختلافات مداوم در مورد قرارداد IATSE به محل اجرای جدید منتقل می‌شود.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 8 =