ساخت انیمیشن Sea Beast 2 تایید شد؟

ساخت انیمیشن Sea Beast 2

از زمان اکران فیلم تعطیلات کلاوس در سال 2018، تیم انیمیشن نتفلیکس فیلم‌های بسیار شادی مانند the Moon، Back to the Outback و در حال حاضر The Sea Beast که جدیدترین اکران این شرکت است را در اختیار بینندگان قرار داده است. پس از اینکه این انیمیشن در دسترس عموم قرار گرفت. طرفداران وقت خود را برای ابراز تمایل برای ساخت انیمیشن Sea Beast 2 تلف نکردند. بسیاری ابراز امیدواری کردند که ساخت انیمیشن Sea Beast 2 روزی به واقعیت تبدیل شود.

در فیلم The Sea Beast به کارگردانی کریس ویلیامز که کارگردانی Moana را نیز بر عهده داشت. یک شکارچی افسانه ای هیولا به دنبال یک جانور دریایی وحشتناک می گردد. اما برخورد با او با یک دختر کوچک باعث می شود تا شکارچی هدف خود را دوباره ارزیابی کند و او را مجبور می کند نحوه نزدیک شدن به هیولای دریایی را تغییر دهد. این فیلم شامل صحنه‌های خنده‌داری است که افراد در هر سنی می‌توانند از آن لذت ببرند.

به دلیل ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و اسطوره‌شناسی گسترده در این انیمیشن، این احتمال وجود دارد که مخاطبان بخواهند دنباله‌ی The Sea Beast را ببینند.

ساخت انیمیشن Sea Beast 2

تاریخ انتشار هیولای دریایی

از 8 جولای  2022 The Sea Beast در نتفلیکس در دسترس قرار گرفت. این فیلم در ۲۴ ژوئن 2022 در سینماهای منتخب اکران شد. این انیمیشن نقدهای بسیار مثبتی را به دست آورد.

از آنجایی که اولین فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد. احتمال زیادی وجود دارد که برای ساخت انیمیشن Sea Beast 2 در آینده برنامه هایی وجود داشته باشد. اینکه فیلم اول چقدر موفق است، احتمال ساخت یک دنباله را تعیین می کند. این موضوع مستقیماً با واکنش تماشاگران به آن فیلم ارتباط دارد.

فیلم «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» داستانی تاثیرگذار را با انیمیشنی نفس‌گیر ترکیب می‌کند. نود و چهار درصد از منتقدان و بینندگان Rotten Tomatoes به آن امتیاز مثبت داده اند. بسیاری از مردم این فیلم را تلاقی بین چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم و دزدان دریایی کارائیب توصیف می کنند.

ساخت انیمیشن Sea Beast 2

داستان The Sea Beast

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در دوره ای که در The Sea Beast شرح داده شده است. موجودات دریایی ترسناک در آب ها پرسه می زنند. این هیولاها توسط شکارچی ها جستجو می شوند که پس از کشتن هیولاها به عنوان قهرمان شناخته می شوند. جیکوب هالند یک شکارچی هیولا سفر خود را با کشتی شکاری Inevitable آغاز می کند. کاپیتان کرو یک شکارچی هیولای کهنه کار است که یک بار چشم خود را به خاطر شکار جانوری معروف به نام Red Bluster از دست داد. ماموریت هلند یافتن و کشتن Red Bluster است. تا بتواند لیست افتخارات خود را تکمیل کند.

در حالی که شاهد جستجو برای یافتن جانور افسانه ای هستیم. جیکوب و میزی طی اتفاقاتی از کشتی به داخل دریا سقوط می کنند. اما توسط Red Bluster نجات پیدا می  کنند. این دو نفر دو به سرعت می فهمند که تمام آنچه در مورد موجودات دریایی وحشتناک و کشنده به آنها گفته شده بود،حقیقت نداشته است. در صحنه آخر فیلم The Sea Beast، جیکوب و میزی همنوعان خود را متقاعد می کنند که موجودات دریایی فقط زمانی به آنها حمله می کنند که می خواهند از خود دفاع کنند.

در ادامه Red Bluster که توسط کاپیتان کرو اسیر شده نجات پیدا می کند. میزی نیز به Red Bluster را به نام Red صدا می زند.

Sea Beast 2

در پایان جیکوب و میزی خانواده خود را تشکیل می دهند. اگر دنباله‌ای برای Sea Beast وجود داشته باشد، جیکوب و میزی می‌توانند به سفر دیگری در دریا بروند و به اعماق اقیانوس به جستجو بپردازند تا اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه شگفت‌انگیز حیات دریایی کشف کنند. پس از جلوگیری از قتل حیوانات در فیلم اول، جیکوب و میزی می توانند در هنگام سفر از حیوانات در برابر خطر جدیدی مانند گروه دیگری از شکارچیان یا حتی هیولاهای دریایی خطرناک محافظت کنند.

منبع Dmerharyana

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + ده =