اصلاح صورت جیمی فلن توسط مایلی سایرس در برنامه زنده

اصلاح صورت جیمی فلن

مایلی سایرس به عنوان مهمان در آخرین قسمت از برنامه جیمی فلن یعنی تاک شو The Tonight Show در روز جمعه ظاهر شد. اما مایلی در این تاک شو سر و صدای زیادی به پا کرد.

این خواننده و ترانه سرا مهارت های آرایشگری پنهان خود را در قسمت آخر این تاک شو به اجرا گذاشت.

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 سایرس 30 ساله برای مصاحبه با فلن 48 ساله نشسته بود که جیمی گفت: «می‌خواهم ریش‌هایم را بتراشم» و از مایلی خواست که این کار را انجام دهد.

مایلی از تماشاگران پرسید که موافق اصلاح صورت جیمی فلن هستند؟ و آنها با تشویق موافقت خود را اعلام کردند. فلن از مایلی پرسید:”واقعا صورت من را اصلاح می کنی؟” که خواننده آهنگ “Angles Like You” پاسخ داد: “مطمئناً”

سپس یک صندلی مخصوص آرایشگاه به همراه لوازم اصلاح را از پشت پرده بیرون آوردند و مایلی برای اصلاح صورت جیمی آماده شد. اما به نظر می رسید که مایلی از کاری که انجام می دهد چندان مطمئن نیست. در هر حال شروع به اصلاح صورت جیمی کرد.

اصلاح صورت جیمی فلن

سایرس قبل از اینکه صندلی جیمی را به سمت تماشاگران بچرخاند با کنایه گفت: “آنقدرها هم که به نظر می رسد بد نیست.” تماشاگران هم  با دیدن ظاهر جدید فلن، مایلی را تشویق کردند.

اما کار مایلی تمام نشده بود. زیرا او می‌خواست کمی چهره فلن را تغییر دهد. زیر چانه‌، سبیل و آنچه از ریش جیمی باقی مانده بود را کوتاه کرد. در نهایت با حوله صورت جیمی را تمیز کرد.

فلن در مورد ظاهر جدید خود با خنده گفت: “شبیه دونات شدم” و ادامه داد: «فکر می‌کنم این شروع خوبی باشد».

اصلاح صورت جیمی فلن

منبع Parade

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =