شکایت سوفی ترنر از جو جوناس برای بازگرداندن دخترانش به انگلیس

شکایت سوفی ترنر از جو جوناس

شکایت سوفی ترنر از جو جوناس به تیتر اخبار اصلی تبدیل شده است. سوفی ترنر از شوهرش جو جوناس برای بازگرداندن دو فرزند خردسالشان به انگلیس شکایت کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بر اساس اسناد دادگاهی شکایت سوفی ترنر از جو جوناس که پنجشنبه 21 سپتامبر در منطقه جنوبی نیویورک ارائه شد. ادعا کرد که دختران این زوج به اشتباه در شهر نیویورک از و دور از محل اقامت معمول خود یعنی بریتانیا نگهداری شده اند.

در این اسناد آمده است که این زوج سابق در آوریل 2023 به دلیل تمایل به تحصیل فرزندانشان در مدرسه در انگلستان، انگلستان را اقامت دائم خود کرده بودند. بر اساس این پرونده، خواننده جو و سوفی در ماه مه 2023 به یک خانه اجاره ای نقل مکان کردند.

اما در میان تنش‌های روابط آنها تصمیم گرفتند که دخترانشان با جوناس در تور ایالات متحده گروه او که در ماه ژوئیه آغاز شد، سفر کنند. در حالی که ترنر فیلمبرداری یک سریال درام جدید را در ماه می در بریتانیا آغاز کرد. با این حال، جوناس در نهایت در 1 سپتامبر دادخواستی برای انحلال ازدواج در میامی فلوریدا ارائه کرد. طبق اسناد دادگاه ترنر ظاهراً در مورد پرونده طلاق از طریق رسانه ها مطلع شد.

پس از اینکه جوناس درخواست طلاق داد. این زوج در 17 سپتامبر با هم ملاقات کردند تا درباره جدایی خود صحبت کنند. و ترنر موافقت خود را برای بازگشت دخترانشان به انگلیس تکرار کرد. با این حال، دادخواست ادعا می کند که جوناس گذرنامه های آنها را در اختیار داشته و از تحویل آنها به ترنر خودداری کرده است.

شکایت سوفی ترنر از جو جوناس

بیانیه جو جوناس

در بیانیه ای نماینده جوناس اظهار داشت که پس از تشکیل پرونده طلاق این خواننده در فلوریدا  دادگاه قبلاً حکمی را صادر کرده است که هر دو والدین را از نقل مکان فرزندان خود محدود می کند. ظاهراً در 6 سپتامبر به ترنر این دستور داده شد.

«جو و سوفی یک ملاقات صمیمانه که یکشنبه گذشته در نیویورک داشتند. زمانی که سوفی به نیویورک آمد تا با بچه ها باشد. با یکدیگر دیدار کردند.» نماینده جوناس گفت: «تصور جو از جلسه این بود که آنها به تفاهم رسیده بودند که با هم در جهت یک جدایی دوستانه کار خواهند کرد. کمتر از 24 ساعت بعد، سوفی به او توصیه کرد که می‌خواهد بچه‌ها را برای همیشه به بریتانیا ببرد.»

شکایت سوفی ترنر از جو جوناس به جایی رسید که  او از طریق این پرونده از جو خواست که پاسپورت کودکان را تحویل دهد تا بتواند فوراً آنها را از کشور خارج کند.

در حالی که این خواننده با بزرگ شدن فرزندانش در ایالات متحده و بریتانیا مشکلی ندارد. نماینده او اظهار داشت که دختران آنها “شهروند آمریکایی” هستند که در ایالت ها متولد شده اند و “اکثریت قریب به اتفاق زندگی خود” را در ایالات متحده گذرانده اند.

شکایت سوفی ترنر از جو جوناس

طلاق این زوج

این زوج در 6 سپتامبر بیانیه مشترکی صادر کردند و به طرفداران گفتند که آنها “به صورت مشترک تصمیم گرفته اند که به طور دوستانه به ازدواج خود پایان دهند”. در این بیانیه که در اکانت اینستاگرام مربوطه منتشر شد. آمده است: «پس از چهار سال ازدواج فوق‌العاده، ما متقابلاً تصمیم گرفتیم به طور دوستانه به ازدواج خود پایان دهیم. “روایات گمانه‌زنی زیادی در این مورد وجود دارد. اما این یک تصمیم متحد است و ما صمیمانه امیدواریم که همه بتوانند به خواسته‌های ما برای حفظ حریم خصوصی برای ما و فرزندانمان احترام بگذارند.”

ترنر و جوناس اولین بار در سال 2016 با یکدیگر رابطه برقرار کردند و در سال 2019 ازدواج کردند. زمانی که ترنر 23 ساله و جوناس 29 ساله بود. آنها در ژوئیه 2020 اولین دختر خود را به دنیا آوردند و دختر دوم که نامش فاش نشده است در سال 2022 به دنیا آمدند.

منبع Independent

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =