داستان فصل دوم House Of The Dragon شجره نامه استارک ها را به نمایش می گذارد

داستان فصل دوم House Of The Dragon

داستان فصل دوم House Of The Dragon بدون شک برای طرفداران خاندان استارک بسیار جذاب خواهد بود. فصل دوم نقش خاندان استارک در رقص اژدها را بررسی می کند و لرد کرگان استارک نقش کلیدی را ایفا می کند. داستان کرگان استارک به معرفی لیدی آلیسان بلک‌وود، یک جنگجوی افسانه‌ای و شخصیت مهم در تاریخ خاندان استارک می‌پردازد.

 آلیسان بلک‌وود نزدیک‌ترین فرد به آریا استارک از بازی تاج و تخت است که به دلیل مهارت‌هایش در میدان جنگ و تعهد به حفظ تعادل و رفاه در قلمرو شناخته می‌شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 داستان فصل دوم House Of The Dragon به این صورت است که نقش خاندان استارک در رقص اژدها را معرفی می‌کند که یکی از بزرگترین شخصیت‌های نسل خانواده را تشکیل می‌دهد. برخلاف بازی تاج و تخت، هاوس استارک از مرکز تمرکز در خانه اژدها دور است. و تارگرین ها در درجه اول فقط زمانی که سیاست و جنگ اقتضا می کند به شمال می روند. این مورد در فصل دوم House of the Dragon اتفاق می‌افتد. زمانی که Jacaerys Velaryon به وینترفل پرواز می‌کند تا با لرد کرگان استارک که نقش مهمی در آخرین لحظات و عواقب جنگ داخلی تارگرین ایفا می‌کند، درمان کند.

داستان فصل دوم House Of The Dragon

اسپویل

خاندان استارک

در حالی که بازی تاج و تخت اعضای افسانه ای هاوس استارک مانند ند، آریا، راب، سانسا، بنجن و جان اسنو را معرفی کرد. تعداد کمی از اجداد آنها در خاندان اژدها دیده خواهند شد. با این حال تصویر کرگان استارک مطمئناً او را به عنوان یکی از بزرگترین اعضای خانواده در دنیای بازی تاج و تخت HBO مرتبط خواهد کرد. داستان کرگان، ورود قریب‌الوقوع همسر آینده‌اش را رقم می‌زند که یکی از افسانه‌ای‌ترین شخصیت‌های تاریخ خاندان استارک است.

نقش کرگان استارک که هنوز برای داستان فصل دوم House Of The Dragon انتخاب نشده است. اما به زودی انتخاب می شود و به معرفی لیدی آلیسان بلک‌وود، معروف به «Black Aly» منجر خواهد شد. جنگجویی که به دلیل نترس بودن و مهارتش در نبرد شناخته می شود. بلک آلی در حالی که هنوز نوجوان بود در رقص اژدها برای ملکه رینیرا تارگرین می جنگد. آلی به عنوان عمه بزرگ لرد بنژیکوت بلک‌وود، رهبری قابل توجهی بر ارتش سیاه‌پوستان در ریورلندز دارد و برای شکست دادن لرد بوروس براتیون در روزهای پایانی جنگ داخلی نقش مهمی دارد. از آنجایی که Black Aly در کتاب Fire & Book اثر جورج آر آر مارتین تا زمانی که Rhaenyra قبلاً King’s Landing را تصاحب کرده است، به چهره مهمی تبدیل نمی شود. ممکن است تا فصل 3 House of the Dragon معرفی نشود.

داستان‌های کرگان و بلک آلی عمدتاً در سرتاسر Fire & Blood مجزا هستند و دو جنگجوی سرسخت پس از مرگ ملکه رینیرا و پادشاه اگون دوم تارگرین به هم می‌رسند. وقتی سیاه‌پوستان بازی King’s Landing را پس می‌گیرند. کرگان استارک برای مدت کوتاهی به دست پادشاه پسر جوان رینیرا یعنی اگون سوم تارگرین تبدیل می شود و عدالت را در هر دو طرف جنگ به خاطر جنایاتشان علیه رهبرانشان اعمال می‌کند. در حالی که در Red Keep، کرگان شیفته Black Aly می شود و تحت تاثیر پیروزی های او قرار می گیرد. اندکی بعد در ازای نجات جان لرد کورلیز ولاریون، بلک آلی با کرگان استارک ازدواج می کند و با او به وینترفل باز می گردد. پس از آن این زوج صاحب چهار دختر استارک می شوند.

داستان فصل دوم House Of The Dragon

آلیسان بلک‌وود نزدیک‌ترین جانشین آریا استارک

بازی تاج و تخت هم در طول جنگ پنج پادشاه و هم بعد از آن هیچ کمبودی در جنگجویان زن نداشت. با House of the Dragon مبارزان سرسختی که در طول جنگ داخلی تارگرین پیش از آنها آمده بودند را به نمایش گذاشت. مانند آریا، آلیسان از اعتقاداتش در برابر مردانی که ممکن است عناوین بالاتری نسبت به او داشته باشند دفاع می کند و برای حفظ تعادل و ساختار قلمرو در میان هرج و مرج دست به هر کاری می زند.

با این حال آلیسان به طور قابل توجهی با آریا استارک متفاوت است. زیرا بلک آلی درگیر انتقام نیست. بلکه بر حفظ تعادل و رفاه برای قلمرو بزرگ و مردمش در ریورلندز متمرکز است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =