جاستین بیبر برای Takeoff مراسم یادبود اجرا می کند؟

بیبر

جاستین بیبر هیچ آهنگ انفرادی با Takeoff ندارد. اما او چند همکاری با Migos انجام داده است مانند “What You See” و “Looking for You”.

به نظر می رسد که بیبر هیچ ادای احترامی برای تیک آف ارسال نکرده باشد. اما او می تواند در یکی از کنسرت هایش از این رپر تجلیل کند که ادای احترامی برای او و خانوداه اش خواهد بود.

البته بیبر تور جهانی خود را در اوایل سال جاری به تعویق انداخت تا بر سلامت روان خود تمرکز کند. جاستین این دوران را همراه با شان مندز می گذراند. بنابراین بازگشت او به این موضوع بستگی دارد. اینکه ابتدا بتواند تورهای خود را برگزار کند تا بتواند در جریان تور و کنسرت ها مراسم ادای احترام به تیک آف را انجام دهد.

بیبر

همانطور که در خبرهای قبلی خواندید Takeoff به ضرب گلوله کشته شد. گفته می شود ضارب توسط مردم و پلیس شناسایی شده اما هیچگونه اقدامی برای دستگیری او صورت نگرفته. پیش از این شهردار و رئیس پلیس شهر با خانواده تیک آف ابراز همدردی کردند. همچنین خواننده سرشناس Lil Pump با قرار دادن یک پست در اینستاگرام نسبت به این واقعه واکنش داد و ناراحتی خود را ابراز نمود.

ابتدا تصور میشد که کشته شدن تیک آف به دلیل درگیری بین دو گروه بوده. اما مشخص شد که او با هیچ گروهی در ارتباط نبوده و به صورت اتفاقی مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =