۱۰ انیمه که تا شروع پاییز می‌توانید ببینید

انتظار برای شروع پاییز برای طرفداران انیمه بسیار ستوه‌آور است. این فصل انیمه‌های خوب و تماشایی‌ای را در برنامه پخش خود دارد. در این مقاله قصد داریم انیمه‌هایی را به شما معرفی کنیم که تا شروع پاییز چیزی برای دیدن داشته باشید.

پاییز نزدیک است، که برای طرفداران انیمه خبری خوب محسوب می‌شود -انیمه‌های عالی! از آنجا که هنوز زمان زیادی تا پخش این برنامه‌های جدید مانده، مخاطبان دوست دارند تا چیزهای متنوع و جدیدی ببینند. خوشبختانه انیمه‌های کوتاه و فوق‌العاده زیادی وجود دارند که بینندگان در حین انتظار آنها را تماشا کنند. انیمه‌های جذایی که افسون جادویی و جذابی در خود دارند.

لینک مرتبط: ۱۰ انیمه شوننی که از The Big Three بهتر هستند

بسیاری از انیمه‌ها پخش خود را در سال‌های اخیر شروع کرده‌اند. با این همه، طرفداران ممکن است در فصل‌های پیشین گوهرهای پنهانی را از دست داده باشند. در هر صورت، انیمه‌های کوتاه زیادی وجود دارند که می‌توانند انتخاب خوبی برای مخاطبان باشند.

۱۰/۱۰

Death Parade

انیمه رژه مرگ

رژه مرگ داستان یک بار است که نقطه توقفی برای ارواح در راه رسیدن به زندگی پس از مرگ می‌باشد. این بار توسط شخصیت مرموزی به نام دکیم اداره می‌شود. او قضاوت می‌کند که آیا ارواح دوباره متولد می‌شوند یا به فضای پوچ فرستاده می‌شوند. این انیمه ژانر ترسناک و تلخی دارد که معنای انسان بودن و تفاوت‌های آن را بررسی می‌کند.

دکیم به عنوان یک غیرانسان، در تفسیر احساسات انسانی مشکل دارد. او در تصمیم‌گیری‌هایش به نادانی معروف است. این انیمه تنها دوازده قسمت دارد و تجربه خوبی را رقم خواهد زد.

۹/۱۰

Wotakoi: Love Is Hard For Otaku

انیمه عشق برای اوتاکو سخت است

نارومی موموسه و هیروتاکا نیفوجی دو دوست اوتاکو هستند که در این انیمه با یکدیگر قرار می‌گذارند. این انیمه نگاهی سرگرم‌کننده و پرانرژی به زندگی عاشقانه بزرگسالانی که عاشق انیمه و گیم هستند، دارد.

از آنجایی که این انیمه تنها یک فصل دارد، تماشای آن قبل از پاییز می‌تواند عالی باشد. ایده جالب و لحظات هیجان‌انگیز این انیمه، آن را به تجربه‌ای ایده‌آل تبدیل می‌کند. علاوه بر آن، طرفداران انیمه و گیم در طول این انیمه رفرنس‌های بسیاری در طول این سریال خواهند دید که مطمئنا برایشان جذاب خواهد بود.

۸/۱۰

Toilet-Bound Hanako-kun

انیمه هاناکو-کون

نه‌نه یاشیرو در عشق بدشانس است. او که ناامید شده، از یکی از عجایب هفتگانه مدرسه کمک می‌گیرد، روح هاناکئ که در یک توالت دخترانه زندگی می‌کند. با این حال، هاناکو آن چیزی نیست که یاشیرو انتظارش را داشت. او قرار است به دنیایی فراطبیعی و پر از رمز و راز کشیده شود.

هاناکو-کون دارای انیمیشن زیبا و داستانی هیجان‌انگیز است که این انیمه را به یکی از زیباترین‌ها تبدیل کرده. این انیکه اکشن و تعلیق و رومنس زیبایی دارد که هر طرفدار انیمه‌ای را به خود جذب می‌کند.

۷/۱۰

ReLIFE

انیمه ری‌لایف

ری‌لایف داستان آراتا کایزاکی را دنبال می‌کند. او شخصیت منفور و کم‌کاری دارد. با این حال وقتی به او پیشنهاد می‌شود زندگی‌اش را تغییر دهد، با خوشحالی می‌پذیرد و یک بار دیگر نوجوان می‌شود. کایزاکی بقیه داستان را طرف این می‌کند تا بفهمد در گذشته کجا اشتباه کرده.

این انیمه برای همه طرفداران انیمه بخصوص طرفداران ژانر اسلایس آف لایف سرگرم‌کننده خواهد بود. تماشای زندگی دوباره کایزاکی در دبیرستان، یک برداشت زیبا از پشیمانی و انتخاب است.

۶/۱۰

Sk8 The Infinity

انیمه اسکیت د اینفینیتی

رکی و لانگا دو نوجوان هستند که به دنیای خطرناک و فریبنده S کشیده می‌شوند. S یک مسابقه اسکیت‌برد زیرزمینی است که در آن اسکیت‌بازان برای کسب افتخار با هم رقابت می‌کنند. لانگا به‌طور پر زرق و برقی وارد این رقابت‌ها می‌شود.

اسکیت بی‌نهایت نگاهی جذاب به دنیای اسکیت‌برد است. شخصیت‌ها فوق‌العاده رنگارنگ هستند. این انیمه مطمئنا خون را در رگ‌های بینندگان به چرخه می‌اندازد. ساخت فصل دوم این انیمه نیز تایید شده.

۵/۱۰

Devilman Crybaby

انیمه دویلمن کرای‌بیبی

دویلمن کرای‌بیبی داستان آکیرا فودو پس از زمانی است که متوجه وجود شیاطین می‌شود. وقتی او و دوستش با هم به یک کلوپ شبانه می‌روند، ریو (دوست آکیرا) شیاطین را تحریک کرده و باعث می‌شود یکی از آنها وارد بدن آکیرا شود و او به یک دویلمن تبدیل شود.

این انیمه داستان پخته و ترسناکی دارد که مخاطبان را چالش می‌کشد تا فکر کنند کدام طرف شر واقعی است. تعداد قسمت‌های کوتاه و انیمیشن منحصربه‌فرد آن مطمئنا بینندگانی را که به دنبال چیزهای ترسناک هستند، جذب خواهد کرد.

۴/۱۰

Odd Taxi

انیمه تاکسی عجیب

هیتوشی اودوکاوا یک راننده تاکسی عجیب‌غریب است که در تلاش است تا در دنیای انیمه تاکسی عجیب زندگی کند. با این حال در طی این انیمه بارها در شرایط مرموز و تهدیدکننده قرار می‌گیرد. این انیمه پر است از دسیسه و خطراتی که مخاطبان را وادار می‌کند که برای دانستن بیشتر، قسمت به قسمت آن را تماشا کنند.

تاکسی عجیب یک انیمه کوتاهِ عالی برای تماشای سبک داستانی است و آرت استایل خاصی دارد. هر بخش از داستان به خودی خود جدا از هم هستند، اما با گذر زمان همه قطعات مانند پازلی به هم متصل می‌شوند. تماشای این انیمه برای طرفداران سبک رازآلود ضروری است.

۳/۱۰

Horimiya

انیمه هوریمیا

هوریمیا داستان عاشقانه دو نوجوان است که عاشق هم می‌شوند. کیوکو هوری و ایزومی میامورا ممکن است تفاوت‌های بسیاری با هم داشته باشمد، اما عشق و احتران متقابل آنها، یکدیگر را تا انتهای داستان در کنار هم نگه می‌دارد. طرفداران انیمه‌های رمانتیک مطمئنا عاشق این داستان دوست‌داشتنی خواهند شد.

اگرچه هوری و میامورا نسبت به یکدیگر بدبین هستند، اما انگار همیشه همه‌چیز را حل می‌کنند. بینندگانی که به دنبال انیمه‌ای با احساس خوب و برای گذران وقت می‌گردند، باید این انیمه زیبا را ببینند.

۲/۱۰

Spy X Family

انیمه اسپای فمیلی

جاسوس خانواده انیمه‌ای است که طرفداران انیمه را دور هم جمع کرد و غوغایی به پا کرد. ترکیبی از اکشن، عاشقانه و کمدی که آن را به یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های چهان تبدیل کرده. خانواده فورجر بسیار دوست‌داشتنی هستند و زندگی خانوادگی خود را به خوبی پیش می‌برند.

گرگ‌ومیش، که با نام لوید فورجر نیز شناخته می‌شود، ماموریت دارد تا یک جنگ داخلی را متوقف کند. اما تنها راه رسیدن به هدف، دست و پا کردن یک همسر و فرزند برای خودش است تا بتواند شخصیت خود را باورپذیرتر کند. لوید به راحتی خانواده‌اش را پیدا می‌کند، اما همه‌چیز آنطور که باید پیش نمی‌رود. همسر جدیدش قاتل و دخترش یک ذهن‌خوان است. رازهای پنهانی که در این انیمه وجود دارد بینندگان را منتظر قسمت بعدی می‌گذارد تا ببینند این جاعلان چگونه از پس موانع بعدی خود برخواهند آمد.

۱/۱۰

Anohana: The Flower We Saw That Day

انیمه آنوهانا

وقتی جینتا یادومی خود را در کنار روح دوست سابقش می‌بیند، سعی می‌کند او را از خود دور کند. با این حال، میکو هونما از تنها گذاشتن او خودداری می‌کند و از او می‌خواهد که اکیپ دوستی خود را بازگردانند. جینتا با اکراه می‌پذیرد و به دنبال متحدان خود می‌گردد.

این انیمه داستانی شگفت‌انگیز برای هر کسی است که به دنبال چیز خوبی برای تماشا می‌گردد. نمایش غم و اندوه و احساساتی که توسط ویس‌اکتورها برانگیخته می‌شود، به قدری قدرتمند است که حتی آهنگ‌ها نیز اشک بینندگان را در می‌آورند. این انیمه تنها با یازده قسمت، یکی از آثاری است که طرفداران قطعا از آن استقبال خواهند کرد.

کدام یک از این انیمه‌ها را تماشا کرده‌اید؟ آثار خوب دیگری هم می‌شناسید؟ منتظر نظرات شما هستیم!

منبع: CBR

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =