Takeoffخواننده رپ گروه Migos به ضرب گلوله کشته شد

Takeoff

uality Control Music بیانیه‌ای را در اینستاگرام منتشر کرد و در آن اعلام کرده است که خواننده رپ با نام Kirshnik KhariBall روز سه شنبه طی یک درگیری در هیوستون به ضرب گلوله کشته شد.

متن پیغام: “با قلب های شکسته و اندوه عمیق ما در غم از دست دادن برادر عزیزمان Kirshnik KhariBall که در جهان به عنوان تیک آف شناخته می شود، سوگواری می کنیم.” خشونت بی‌معنا و یک گلوله سرگردان زندگی دیگری را از این دنیا گرفته است و ما ویران شده‌ایم.»

منتشر کنندگان این بیانیه از مردم خواستند که به حریم خصوصی خانواده و دوستان Takeoff در هنگام سوگواری احترام بگذارند. مقامات پلیس هیوستون هنوز هیچ جزئیاتی در مورد تیراندازی که به زندگی این ستاره 28 ساله خاتمه داد تأیید نکرده اند و فقط اظهار داشتند که مشاجره رخ داده و به جایی رسیده است که حداقل دو گلوله در خارج از ورودی طبقه سوم شلیک شده است.

Takeoff

اظهارات رئیس پلیس

تروی فاینر رئیس پلیس هیوستون در یک کنفرانس مطبوعاتی بعدازظهر سه شنبه گفت: «نمی‌خواهم حدس بزنم. اما بر اساس آنچه مردم در مورد Takeoff می‌گویند. او قابل احترام است. ما هیچ دلیلی نداریم که باور کنیم او در زمان [تیراندازی] در این کار جنایی دست داشته است.»

پلیس هیوستون به جستجوی نکات و اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی تیر را شلیک کرد و به زندگی تیک آف پایان داد، ادامه می دهد.

فاینر به رسانه‌هایی که برای کنفرانس جمع شده بودند، گفت: «اجازه دهید قبل از انجام کاری ابتدا با حس همدردی صحبت کنم. من همین یک ساعت پیش با مادر این مرد جوان صحبت کردم. می‌خواهم همه درد و رنج یک مادر را درک کنند.»

فاینر اظهار داشت که افسران در حدود ساعت 2:34 بامداد تماس هایی مبنی بر تیراندازی در سالن بولینگ مرکز شهر دریافت کردند و نیروهای انتظامی اندکی پس از آن وارد محل شدند تا مردی مجرد را در خارج از ورودی طبقه سوم محل برگزاری پیدا کنند.

طبق اظهارات پلیس: «کارمندان پس از پایان مهمانی به ما از یک حادثه اطلاع دادند. تجمع بزرگی متشکل از حدود 40 نفر در بیرون ساختمان بوده که مشاجره ای در گرفت و در نتیجه آن مشاجره تیراندازی شد. اکثر افراد به دنبال تیراندازی متواری شدند. مقامات اعلام کردند «حداقل» دو مرد مسلح تیراندازی کردند.

تسلیت شهردار

شهردار ترنر سپس به خانواده Takeoff تسلیت گفت. ترنر گفت: “من می خواهم به مادر تیک آف، به همه اعضای خانواده تیک آف تسلیت بگویم.” “مهم نیست چقدر مشهور هستید. هر کسی که جان خود را از دست بدهد. یک زندگی از دست رفته است.”

ترنر گفت: “من نگران این گروه سنی 16 تا 30 ساله هستم. تعداد زیادی از مردان جوان رنگین پوست، مردان جوان رنگین پوست دیگر را می کشند.” “ما باید در این مورد با آنها گفتگو داشته باشیم.”

ترنر، فاینر بار دیگر بر نیاز به جمع آوری نکات و اطلاعات جامع برای کمک به مجریان قانون محلی برای یافتن افرادی که تیراندازی کردند و باعث کشته شدن تیک آف شدند، تاکید کردند.

فاینر قبل از پایان کنفرانس مطبوعاتی گفت: «از کشیدن ماشه لعنتی دست بردارید. این چیزی است که ما باید در جامعه به آن فکر کنیم.»

Takeoff

اخبار تکمیلی از تیراندازی

تیراندازی در مرکز شهر بولینگ 810 Billiards & Bowling رخ داد. جایی که Takeoff با نام Khirshnik Khari Ball ظاهراً در حال بازی با تاس با یکی از اعضای گروه Quavo و دیگران بود. طبق اخبار سلبریتی مووی 21 مشاجره بر سر بازی تاس درگرفت و گلوله هایی شلیک شدند که گفته می شود به سر یا گردن اصابت کرده است. پلیس هیوستون از یافتن یک قربانی در محل حادثه خبر داد.

مقامات بعداً تأیید کردند که دو نفر دیگر در این حادثه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و با جراحات سطحی داشتند به بیمارستان منتقل شدند. پلیس اعلام کرد که هویت متوفی را تا زمانی که به خانواده قربانی اطلاع داده نشده و یک تیم پزشکی قانونی محلی آن را تایید نکرده، اعلام نمی کند.

ساعاتی قبل از تیراندازی، بال عکسی از خود در حال سیگار کشیدن در سالن بولینگ منتشر کرد. رپر Lil Pump از جمله افرادی است که در جدیدترین پست اینستاگرامی این خواننده رپ یادداشت هایی مبنی بر ناباوری و سوگواری به جای گذاشته است.

Lil Pump با یک ایموجی دل شکسته نوشت: “خدایا به من بگو این درست نیست.”

Bun B از هیوستون نیز در یک استوری اینستاگرامی تسلیت خود را به اشتراک.

Takeoffرپر 28 ساله جوان ترین عضو Migos بود و به تازگی موزیک ویدیوی جدیدی را برای آهنگ “مثل” در کنار Quavo در دوشنبه شب منتشر کرده بود.

منبع Chron

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =