خاویر باردم در نقش گالاکتوس گزینه اصلی برای قدرتمندترین شرور مارول است

خاویر باردم در نقش گالاکتوس

با پایان یافتن اعتصاب SAG-AFTRA، MCU با تولید مورد انتظارترین فیلم‌های خود از جمله Fantastic Four کار را آغاز کرده است. و گزارش‌ها حاکی از آن است که خاویر باردم در نقش گالاکتوس بهترین انتخاب برای شخصیت منفی اصلی این فیلم است. در ترکیب فعلی Fantastic Four قرار است بین Captain America: Brave New World و Thunderbolts عرضه شود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 خاویر باردم در نقش گالاکتوس بهترین انتخاب استودیو برای ایفای نقش کهکشان سیاره‌خوار در اولین بازی Fantastic Four’s MCU است. اگر انتخاب بازیگر به همین شکل پیش برود. به دو دلیل این خبر بزرگی خواهد بود. اول اینکه Galactus یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های شرور مارول است و سال‌ها است که برای یک ظهور در پرده سینما در کنار بهترین شرورهای MCU التماس می‌کند. دیگر اینکه باردم یک بازیگر کاملاً ارزشمند و اضافه شده به MCU خواهد بود.

خاویر باردم در نقش گالاکتوس

گالاکتوس کیست و چگونه می تواند در فیلم چهار شگفت انگیز مارول جا بیفتد؟

گالاکتوس یکی از ترسناک ترین تبهکارانی است که از مارول کامیکس بیرون آمده است. که اندازه غیرقابل درک آن تنها بخش کوچکی از ترس اوست. گالاکتوس با رژیم سیاراتی زندگی می کند که سرنوشت وحشتناک آنها توسط موج سوار نقره ای مهر و موم شده است. با این حال وحشتناک ترین جنبه این شرور، بی احساسی اوست. اگر گالاکتوس در Fantastic Four مارول ظاهر شود. هر گاه نامی از شرور ترسناک به میان بیاید بدون شک همه به یاد گالاکتوس خاویر باردم خواهند افتاد. زیرا او نشان دهنده ترس و وحشت است و به هیچ وجه دلسوز نیست.

ورود گالاکتوس همچنین به عنوان یکی از اولین بارهایی است که MCU یک شخصیت شرور مورد استفاده در تاریخ اخیر فیلم های کمیک را مورد بازبینی قرار می دهد. گالاکتوس پیش از این در Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer که تنها یک سال قبل از مرد آهنی در سال 2007 اکران شد. روی پرده سینما به تصویر کشیده شده بود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =