پوستر فیلم Teen Wolf بازگشت بازیگران اصلی را نشان می دهد

فیلم Teen Wolf

Paramount+ پوستر رسمی فیلم Teen Wolf: The Movie را منتشر کرد که بازگشت بازیگران اصلی از جمله تایلر هوچلین و تایلر پوزی را نشان می‌دهد.

پوستر رسمی فیلم Teen Wolf: The Movie بازگشت بسیاری از بازیگران اصلی را جشن می گیرد. این مجموعه بخشی از یک فرانچایز شگفت‌آور است که با کمدی نوجوان مایکل جی فاکس در سال 1985 آغاز شد. فیلمی که پس از آن یک مجموعه انیمیشن به همین نام در سال 1986 و دنباله آن نیز در سال 1987 ساخته شد. پس از مدتی این فرنچایز با سریال گرگ نوجوان MTV که به مدت 6 فصل بین سال‌های 2011 تا 2017 پخش شد. به شکل بسیار واقعی‌تر احیا شد. در حال حاضر آن شاخه از فرانچایز به شکل فیلمی با نام Teen Wolf: The Movie بازگشته است. این فیلم در 26 ژانویه 2023 در Paramount+ منتشر می شود و بسیاری از بازیگران سریال در کنار چندین شخصیت جدید بازگشتند.

ComicBook اولین پوستر رسمی را تقریباً دو ماه قبل از انتشار فیلم Teen Wolf: The Movie به اشتراک گذاشت. Paramount+ این طرح را در همایش برزیل 2022 CCXP رونمایی کرد. این طرح بازیگران اصلی که به پروژه بازگشته را نشان می‌دهد که هنرمندانه در مقابل تاریکی قرار گرفته‌اند. درک هیل، تایلر هوچلین در میانه تصویر حضور دارند. در حالی که اسکات مک کال، تایلر پوزی، جلو ایستاده است و چشمان کهربایی درخشانش در تاریکی می درخشد. پوستر این فیلم را می توانید مشاهده نمایید.

فیلم Teen Wolf

هر آنچه در مورد فیلم گرگ نوجوان می دانیم

همانطور که در این پوستر نشان داده شده است، تعداد زیادی از بازیگران اصلی مجموعه گرگ نوجوان برای فیلم بازگشته اند. علاوه بر هوچلین و پوزی، کریستال رید در نقش آلیسون آرجنت، هالند رودن در نقش لیدیا مارتین، کولتون هاینز در نقش جکسون ویتمور، شلی هنیگ در نقش مالیا تیت، دیلان اسپری بری در نقش لیام دانبار و لیندن اشبی در نقش نوح استیلینسکی حضور دارند. شاید برجسته‌ترین بازیگری که به فرانچایز بازنگشته است، دیلن اوبراین بازیگر فیلم The Maze Runner در نقش استایلز استیلینسکی باشد. اگرچه آردن چو بازیگر کیرا یوکیمورا و کودی کریستی، ستاره تئو راکن از بازگشت به فیلم خودداری کردند.

طبق اخبار فیلم مووی 21 این فیلم را راسل مولکاهی از هایلندر بر اساس فیلمنامه ای از جف دیویس، خالق گرگ نوجوان کارگردانی کرده است. داستان در سال 2026 آغاز می شود. یعنی تقریبا 13 سال پس از جدول زمانی و پایان سریال آن آغاز می شود. از آنجایی که زادگاه اسکات مک کال یعنی بیکن هیلز یک بار دیگر توسط انواع تغییر شکل‌دهنده‌های ماوراء طبیعی از جمله Banshees، Werecoyotes، Hellhounds، Kitsunes و غیره محاصره می‌شود. او از زندگی صلح‌آمیز خود جدا می شود و وظایف خود به عنوان یک آلفا را انجام می دهد. او باید دوستان قدیمی خود را به همراه تعدادی متحد جدید که دارای نیروهای فراطبیعی هستند، جمع کند تا به دفاع از خانه خود کمک کنند.

فیلم Teen Wolf

اسپین آف

فراتر از آن جزئیات داستان Teen Wolf: The Movie به شدت مخفی نگه داشته شده است. با این حال، با توجه به اینکه تاریخ انتشار کمتر از دو ماه دیگراست. به نظر می رسد که Paramount+ در حال آماده شدن برای به اشتراک گذاشتن اولین تریلر رسمی این پروژه است. اکنون که پوستر این فیلم منتشر شده است تا حدودی جایگاه بازیگران مشخص شده است. اما تریلر می‌تواند توضیح دهد که این شخصیت‌ها در آغاز ماجراجویی جدیدشان کجا هستند.

فرانچایز Teen Wolf هنوز به پایان نرسیده است و اسپین‌آف آن به نام Wolf Pack در حال ساخت است. احتمالاً اسپین‌آف Wolf Pack نیز مسیر مشابه فیلم را طی خواهد کرد. صحنه های اکشن به همراه ملودرام های هیجانی که این فرانچایز را به یک مجموعه موفق تبدیل کرد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 19 =