ملاقات دوباره انجمن نویسندگان آمریکا با AMPTP برای توافق پایان اعتصابات

ملاقات دوباره انجمن نویسندگان آمریکا

ملاقات دوباره انجمن نویسندگان آمریکا با AMPTP در حالی برنامه ریزی شده که این دو انجمن در چند هفته گذشته با یکدیگر دیدار داشتنند اما به نتیجه ای نرسیدند.

در جلسه دیدار این دو به گفته منابع آگاه، دو طرف در مورد مسائل اصلی فاصله زیادی دارند. در پیام WGA به اعضا آمده است که طرفین «به تبادل پیشنهادات ادامه می‌دهند» و هفته آینده مجدداً ملاقات خواهند کرد، اگرچه تاریخ خاصی درج نشده است.

مدیران ارشد استودیوها، از جمله چندین مدیر عامل، در اوایل روز یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد مراحل بعدی برگزار کردند. مدیران ناامیدی خود را از عدم پیشرفت به اشتراک گذاشتند. اما به گفته منابع به نظر نمی رسد که AMPTP قصد دارد از خواسته های خود دور شود.

ملاقات دوباره انجمن نویسندگان آمریکا

بسته پیشنهادی

در عین حال، طرف مدیریت در برابر دادن امتیازات بیشتر مقاومت کرده و گفته است که نمی‌خواهند علیه خودشان مذاکره کنند.

در ملاقات دوباره انجمن نویسندگان آمریکا با AMPTP قرار است بسته ای از پیشنهادات در مورد مسائلی مانند کارکنان تلویزیون، شفافیت داده ها و هوش مصنوعی ارائه شود.

اعتصاب WGA در 2 می آغاز شد و اکثر فیلمنامه‌های تولید تلویزیون و فیلم در ایالات متحده را تعطیل کرد. و برنامه پخش پاییز را تغییر داد. اعتصاب SAG-AFTRA که در 14 جولای آغاز شد. این اعتصاب تولید فیلم را هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور تعطیل کرد و باعث به تعویق افتادن تقویم اکران فیلم ها شد.

از 2 مه، WGA حضور گسترده ای را در خطوط اعتصاب در لس آنجلس و نیویورک حفظ کرده است. به دلیل نزدیک شدن طوفان هیلاری در ساحل غربی، فعالیت این انجمن برای روز دوشنبه لغو شده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =