تریلر مستند Real Madrid: Until The End با روایت دیوید بکام

تریلر مستند Real Madrid: Until The End

تریلر مستند Real Madrid: Until The End منتشر شد. اپل تی‌وی پلاس یک مستند فوتبالی جدید به نام «رئال مادرید: تا پایان» ساخته است که توسط دیوید بکام معرفی شده است. این مجموعه سه قسمتی درباره تیم فوتبال نمادین رئال مادرید است که در پشت صحنه به بررسی فصل باورنکردنی 2021-22 آن می پردازد. در لاگ لاین آمده است: «آنها از طرفداران پرشور خود تغذیه می‌شوند، در راه رسیدن به یکی از خاطره‌انگیزترین پایان‌های تاریخ فوتبال، که با رکورد چهاردهمین قهرمانی لیگ قهرمانان به اوج می‌رسد.»

بکام در تریلر می گوید: «مسیر رسیدن به عنوان چهاردهم هرگز سریع نبوده است. خیلی ها شک داشتند اما نه این مربی، نه این بازیکنان و نه این هواداران. این یک باشگاه معمولی نیست. اینجا رئال مادرید است.» خود بکام بین سال های 2003 تا 2007 برای این باشگاه بازی می کرد.

دیوید کوینتانا، ویرجینیا آسرو، کامیلا رودریگز بوهورکز، خورخه کابررا و رئال مادرید C.F. این سریال را تولید می‌کند، که قرار است در 10 مارس در اپل تی‌وی پلاس پخش شود.

«رئال مادرید: تا پایان» جدیدترین پروژه با مضمون فوتبال است که توسط پخش‌کننده پخش می‌شود و به مجموعه‌های فیلم‌نامه‌ای «تد لاسو» (درباره یک مربی NFL که برای هدایت یک تیم فوتبال به بریتانیا نقل مکان می‌کند) و به «سوپر لیگ» می‌پیوندد. : جنگ برای فوتبال، مستندی درباره تلاش ناموفق برای ایجاد یک سوپر لیگ جدید فوتبال.

 

تریلر مستند Real Madrid: Until The End

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =