جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024 شد

جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024

جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024 شد. این چهارمین باری است که ستاره late-night در این برنامه حضور دارد. مولی مک‌نیرنی نامزد امی نیز برای دومین سال متوالی به عنوان تهیه‌کننده اجرایی بازخواهد گشت.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024 قبلاً پخش تلویزیونی 2017، 2018 و 2023 مراسم اسکار را رهبری می کرد. در مراسم سال 2017 بهترین فیلم‌های معروف مانند « La La Land» و « Moonlight» در مراسم حضور داشتند. کیمل اکنون در کنار افراد دیگری مانند ووپی گلدبرگ و جک لمون قرار خواهد گرفت. زیرا جانی کارسون (5)، بیلی کریستال (9) و باب هوپ (11) تنها افرادی که میزبانی بیشتری را داشتند.

کیمل در بیانیه ای گفت: «همیشه رویای میزبانی اسکار را برای چهار بار داشتم. مک‌نیرنی اضافه کرد که «به ویژه از اینکه امسال بخشی از تیم اسکار است، مفتخر است».

این چهرهٔ تلویزیونی پیش از این اجرای چندین مراسم مهم از جمله جوایز امی در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و 2020 را بر عهده داشته و پنج بار نیز مجری مراسم جوایز موسیقی آمریکا بوده‌است. او یکی از صمیمی‌ترین دوستان مت دیمون است.

جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024

بازگشت جیمی کیمل

بیل کرامر مدیرعامل آکادمی و رئیس آکادمی گفت: ما از بازگشت جیمی به عنوان مجری و مولی [مک‌نیرنی] به عنوان تهیه‌کننده اجرایی اسکار هیجان‌زده هستیم. “آنها عشق ما به فیلم ها و تعهد ما به تولید یک نمایش پویا و سرگرم کننده برای مخاطبان جهانی را به اشتراک می گذارند. ما عمیقاً از جیمی، مولی و تیم‌هایشان به خاطر خلاقیت و مشارکت باورنکردنی‌شان و برای اینکه دوباره با ما به این سفر رفتند، سپاسگزاریم.»

کریگ ارویچ رئیس ABC Entertainment، Hulu و Disney Branded Television Streaming Originals گفت: «پس از بازگشت پیروزمندانه او به صحنه اسکار در سال گذشته، ما مفتخریم که جیمی را در یکی از محبوب‌ترین مراسم سرگرمی در کنار خود داریم. او یکی از اعضای ارزشمند خانواده دیزنی ما است و ما نمی‌توانیم آن طور که باید از او و کل تیمش قدردانی کنیم.»

رتبه بندی اسکار 2023 شاهد افزایش بیننده بود. و میانگین بیننده 18.8 میلیون بیننده را جذب کرد. که 13 درصد بیشتر از ارقام قبلی بود. این جایزه بیش از دو برابر از جوایز گرمی و امی 2023 بهتر بود. این مراسم در دموی کلیدی 18 تا 49 بزرگسالان امتیاز 4.0 را کسب کرد و آن را به بالاترین حد سه سال اخیر در کل بینندگان و نسخه نمایشی رساند. 5٪ از سال 2020 افزایش یافته است.

جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024

فیلم های اسکار 2024

فیلم‌های مدعی جوایز امسال گنجینه‌ای از عناوین پوپولیستی را ارائه می‌کنند که مهم‌ترین آنها «باربی» برادران وارنر و «اوپنهایمر» از کمپانی یونیورسال پیکچرز است. این دو فیلم که با ترکیب «باربنهایمر» هم شناخته می شوند از جمله عناوین درخشان تابستان بودند. که سالن‌های سینما و فرهنگ پاپ را فراگرفت. انتظار می‌رود که هر دو در کنار فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مانند « American Fiction»، « Killers of the Flower Moon»، « Maestro» و « Poor Things» در رقابت‌های بهترین فیلم محبوب باشند.

جشن دستاوردهای سینمایی امسال توسط راج کاپور، کیتی مولان و همیش همیلتون تهیه‌کننده اجرایی خواهد بود. کاپور همچنین به عنوان مجری برنامه ایفای نقش خواهد کرد. سایر اعضای تیم عبارتند از کارگردان خلاق کنی گراویلیس، طراحان تولید میستی باکلی و آلانا بیلینگزلی، تهیه کننده اجرایی نمایشگاه فرش قرمز دیوید چمبرلین، و مشاوران خلاق فرش قرمز لیزا لاو و رائول اویلا هستند.

مراسم سال گذشته 95 نامزدی جوایز امی پرایم تایم را برای هنرمندان به دست آورد. کیمل یک جایزه دیگر برای نمایش آخرشب خود در رده سریال های گفتگو محور یا همان تاک شود به دست آورد و تعداد جوایز حرفه ای خود را به 20 رساند.

در پایان جیمی کیمل مجری مراسم اسکار 2024 خواهد بود. و مراسم اسکار 96 روز یکشنبه 10 مارس 2024 در دالبی تئاتر برگزار می شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =