مستند باربی سیاه توسط نتفلیکس خریداری شد

مستند باربی سیاه

نتفلیکس و شوندالند حقوق جهانی مستند باربی سیاه را به دست آورده‌اند و آن را خریدار کردند. مستندی که به تاریخچه اولین عروسک باربی سیاه که در سال 1980یعنی 31 سال پس از باربی اصلی عرضه شد، می پردازد. سه زن سیاه‌پوست در Mattel از این اسباب‌بازی حمایت می‌کردند که داستان اصلی درباره آنهاست.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 مستند باربی سیاه به کارگردانی لاگوریا دیویس در SXSW امسال برای اولین بار به نمایش درآمد و قطعه فیلم با استقبال گسترده ای روبرو شد. اکنون شوندا رایمز و بتسی بیرز به عنوان بخشی از قرارداد کلی شاندالند با نتفلیکس با تیم تهیه‌کنندگان اجرایی قرارداد امضا کرده‌اند.

مستند باربی سیاه

مستند «Black Barbie» در بحبوحه رونق باربی به میدان آمد. زیرا فیلم لایو اکشن گرتا گرویگ و مارگو رابی با فروش 1.4 میلیارد دلاری سینماها را از آن خود کرده است. این فیلم پرفروش باکس آفیس بازیگران چندفرهنگی را به نمایش می‌گذارد. اما بزرگترین وجه اشتراک آن با این مستند این است که اذعان می‌کند که همه باربی را دوست ندارند. در واقع در اوایل مستند «باربی سیاه» دیویس می گفت: «من از عروسک‌ها متنفرم».

دیویس نویسنده و کارگردان این فیلم است که داستان جدیدی را برای دوستداران باربی ارائه خواهد کرد. علاوه بر Rhimes and Beers، تولیدکنندگان اجرایی شامل Grace Lay و Sumalee Montano از LinLay Productions هستند. نتفلیکس به پخش مستندهای جنجالی مشهور است حال باید دید با پخش این مستند چه نتیجه ای به دست خواهد آورد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =