فرانسیس لارنس در حال نوشتن فیلمنامه کنستانتین 2 با بازی کیانو ریوز است

کنستانتین 2 با بازی کیانو ریوز

فرانسیس لارنس در حال ارائه به روز رسانی در مورد توسعه کنستانتین 2 با بازی کیانو ریوز است و ظاهراً همه چیز در حال پیشرفت است. دنباله فیلم ترسناک کنستانتین 2005 به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شد. اما با بازگشت نویسندگان به کار، لارنس برای ادامه حماسه با ریوز ملاقات کرده است.

لارنس گفت: « کنستانتین 2 با بازی کیانو ریوز آشکارا در اثر اعتصاب نویسندگان متوقف شد. و ما مجبور شدیم از موانع زیادی بگذریم تا دوباره کنترل شخصیت را بدست آوریم.»

طبق اخبار هالیوود مووی 21 لارنس ادامه داد: «من و کیانو و آکیوا گلدزمن در جلساتی بوده‌ایم و آنچه را که فکر می‌کنیم برای داستان نیاز است به کار می بریم. و جلسات بیشتری از آن‌ها وجود دارد که باید اتفاق بیفتد. فیلمنامه باید نوشته شود. ما واقعا امیدواریم. که می‌توانیم فیلمنامه Constantine 2 را بنویسیم و آن را به عنوان یک نسخه R با رتبه واقعی بسازیم.»

کنستانتین 2 با بازی کیانو ریوز

کنستانتین بر اساس دی سی کامیکس ساخته شده است. کوین برادبین و فرانک کاپلو فیلمنامه را بر اساس داستانی از برادبین نوشته اند. ریوز به جان کنستانتین جان می بخشد. یک فرد بدبین سیگاری با توانایی درک چهره واقعی نیمه فرشته ها و نیمه شیاطین.

ریچل وایس، شیا لابوف، تیلدا سوینتون، پرویت تیلور وینس، جیمون هونسو، گاوین راسدیل، پیتر استورمار، مکس بیکر، فرانسیس گینان، خوزه زونیگا، جسی رامیرز، آپریل گریس و تانویا رید نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 9 =