پوستر جدید فصل 4 سریال You منتشر شد

نتفلیکس یک پوستر کاملاً جدید از سریال You برای فصل 4 منتشر کرد. دیدن پن بدجلی در آن کت طرح دار و شیک آیوی لیگ، افراد زیادی را هیجان زده خواهد کرد. کاراکتر او همیشه در طول سریال یک کرم کتاب بوده است. پیش از این تاریخ جدید انتشار فصل 4 سریال “You” اعلام شده بود.

فصل 3 جو گلدبرگ را در وضعیت کاملاً بدی قرار داد. او مرگ خود را جعل کرد و برای یک مأموریت به پاریس رفت. جو علاقه زیادی به عشق جدیدش مارین پیدا کرده است و این موضوع باعث می شود که جو راه جدیدی برای نقل مکان به بریتانیا پیدا کند. در گفتگو با Collider ستاره سریال Badgely گفت که فصل چهارم قرار است متفاوت تر به نظر برسد.

او گفت: «جوآزار دیده ترین مرد تاریخ هستم و می تواند حتی نام شهید عشق را برای جو در نظر گرفت. این چیزی است که او در ذهن خود فکر می کند. و حتی در فصل اول این حرف را به زبان می آورد.»

سریال You

مصاحبه بدجلی

بدجلی در صحبت با TUDUM بیشتر به شخصیت خود پرداخت. با صحبت کردن به عنوان جو بیشتر مصاحبه های خود را پیش می برد.

جو در ویدیوی فاش شده بازیگران در طول Tudum گفت: “من مدیر کتابفروشی دوست داشتنی در نیویورک، یا کارمند مغازه در لس آنجلس، یا شوهر دلسوز در حومه شهر نیستم. دیگر نه.” “اجازه بدهید دوباره خودم را معرفی کنم: زندگی در لندن به من این امکان را داده است که بتوانم گذشته را دفن کنم. من روی دانشگاه تمرکز کرده ام. آموزش مهمترین وجه زندگی من در حال حاضر است.”

منبع Comicbook

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =