پوستر فصل سوم The Witcher به همراه تیزر منتشر شد

پوستر فصل سوم The Witcher

فصل سوم سریال موفق نتفلیکس The Witcher در سپتامبر سال گذشته تولید شد. از آنجایی که طرفداران دوست دارند به پیچیدگی داستان پی ببرند عوامل سریال تصمیم گرفتند پوستر فصل سوم The Witcher را به همراه یک تیزر منتشر کنند. بسیاری از این واقعیت که فصل آینده پاین نقش هنری کویل به عنوان شکارچی هیولا گرالت از ریویا پایان خواهد یافت، ناراحت هستند. کویل نیز در سپتامبر گذشته اشاره کرده بود که در فصل سوم حضور دارد.

در واقع دو پوستر برای این سریال منتشر شد که در اولین پوستر فصل سوم The Witcher سه نفر شامل ویچر گرالت، جادوگر ینفر از ونگربرگ و پرنسس سیریلا را می بیند که همگی در آغوش گرفته شده اند. گرالت و سیری بسیار مضطرب به نظر می‌رسند. در حالی که ینفر بسیار آرام است.

پوستر فصل سوم The Witcher

فصل 3 پس از پایان فصل 2 تکان دهنده پخش می شود که در آن مشخص شد که White Flame پدر Ciri، Duny، با نام مستعار Emhyr Var Emreis است. این سه نفر همچنین احتمالاً به آرتوزا سفر خواهند کرد تا در مورد قدرت های شاهزاده خانم بیشتر بدانند.

سریالی که بر اساس مجموعه کتاب‌های ساپکوفسکی به همین نام، The Witcher از نتفلیکس ساخته شده است. داستان گرالت از ریویا یک شکارچی هیولا را روایت می‌کند که در حالی که در یک دنیای فانتزی منحصربه‌فرد سرگردان است. درگیر اختلافات سیاسی پیچیده‌ای می‌شود و وظیفه محافظت از فرزندخوانده فوق‌العاده با استعداد خود را دارد. نقش گرالت پس از پخش فصل سوم و در فصل چهارم لیام همسورث جایگزین هنری کویل خواهد شد.

. در ادامه پوستر دوم را می توانید مشاهده نمایید که هر سه نفر آماده نبرد هستند.

پوستر فصل سوم The Witcher

سایر محتوای Witcher در Netflix

نتفلیکس نمایش‌های مرتبط با ویچر را نیز در اختیار دارد. از جمله The Witcher: Blood Origin که پیش درآمد سریال اصلی است و The Witcher: Nightmare of the Wolf. هر دو در حال حاضر قبل از پخش فصل سوم برای پخش در دسترس هستند.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال The Witcher اعلام نشده است. همچنین می توانید تیزر فصل سوم ویچر را مشاهده نمایید.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =