خیانت آدام لوین به همسر باردارش بهاتی پرینسلو

کمتر از یک هفته پس از اعلام خبر بارداری این زوج شایعاتی مبنی بر خیانت آدام لوین به بهاتی پرینسلو به گوش می رسد. آدام از بهاتی خواسته است که  نام فرزندشان را به نام زنی که با او رابطه داشته است، بگذارد.

آدام و بهاتی در جولای 2014 پس از تقریباً دو سال آشنایی با یکدیگر ازدواج کردند. آنها در سال 2016 صاحب فرزند اول خود دختری به نام داستی رز شدند. فرزند دوم آنها دختری به نام گیو گریس در سال 2018 به دنیا آمد. سپس اخباری مبنی بر اینکه آدام و بهاتی در انتظار سومین فرزند خود بودند منتشر شد. در سپتامبر 2022 بهاتی خبر بارداری اش را اعلام کرد.

در مصاحبه ای با Entertainment Tonight در نوامبر 2021 بهاتی عنوان کرد که پنج فرزند با آدام می خواهد.  اما سه روز پس از اعلام بارداری بهاتی، شایعاتی مبنی بر خیانت آدام به همسرش با یک مدل اینستاگرامی به گوش رسید.

آدام لوین

آیا آدام لوین به بهاتی پرینسلو خیانت کرد؟

سه روز پس از اینکه بهاتی خبر بارداری خود را اعلام کرد. سامنر استرو مدل اینستاگرام ویدیویی از TikTok منتشر کرد که در آن مدعی شد با آدام رابطه داشته و سامنر از آدام خواسته تا نام فرزندش را به نام او بگذارد. سامنر گفت: «در اصل، من با مردی رابطه داشتم که با یک مدل ویکتوریا سیکرت ازدواج کرده بود. «در آن زمان، من جوان بودم، ساده لوح بودم. صادقانه بگویم، من احساس می کنم اغفال شده ام.»

سامنر سپس یک اسکرین شات از پیام های مستقیم بین خود و آدام به اشتراک گذاشت. سامنر در TikTok ادامه داد: «من و آدام حدود یک سال بود که یکدیگر را می دیدیم.»

استرو اسکرین شات دیگری از یک پیام مستقیم از آدام به اشتراک گذاشت که در آن از او پرسید که آیا او و بهاتی می توانند فرزند سوم خود را به نام او نامگذاری کنند. متن پیغام: “یک سوال جدی. من یک بچه دیگر به دنیا می‌آورم و واقعاً می‌خواهم اسمش را سامنر بگذارم. با آن موافقی؟.»

سامنر سپس توضیح داد که چرا داستان خود را به صورت عمومی منتشر کرد. “من می خواستم به طور خصوصی با این موضوع برخورد کنم. من هرگز نمی خواستم این موضوع را عمومی کنم. زیرا بدیهی است که می دانم پیامدهای کاری که انجام می دهم، چیست. راه کسب درآمد من از اینترنت و اینستاگرام است و به خوبی می دانم که گره خوردن چنین موضوعی به زندگی ام به کار من لطمه بزرگی می زند. “

“من چند اسکرین شات برای دوستانی که به آنها اعتماد دارم فرستاده بودم و یکی از آنها اسکرین شات من را فروخت.»

آدام لوین

دومین خیانت

به گزارش مووی 21 پس از تیک تاک سامنر، زن دیگری به نام آلیسون رز ویدیویی از TikTok منتشر کرد و آدام را به خیانت به بهاتی متهم کرد. در ویدیوی TikTok آلیسون یک اسکرین شات از پیام های اینستاگرام بین خود و آدام به اشتراک گذاشت که در آن به او می گوید تولدش 18 مارس است و در ادامه: “من نباید با شما صحبت کنم، می دانید [این کار درست نیست]؟” آدام نوشت: “آره، اما اگر ما فقط دوست باشیم، فکر می کنم مشکلی نداشته باشد.”

او در ویدیوی TikTok ادامه داد: «من چیزهای بیشتری دارم که بگویم اما حرف های مناسبی نیست. هرگز نمی خواستم هیچ یک از این ها را پست کنم. »  در دومین ویدیوی TikTok آلیسون اسکرین شات دیگری از DM را بین خود و آدام به اشتراک گذاشت که در آن آلیسون و آدام در مورد موسیقی متال صحبت کرده اند.

پاسخ آدام لوین به شایعات

پس از TikTok سامنر، آدام بیانیه‌ای برای TMZ صادر کرد. جایی که او “رابطه” با سامنر را انکار کرد اما “مسئولیت کامل” رفتار نامناسب خود را با او به عهده گرفت. او گفت: من به غیر از همسرم با فرد دیگری رابطه نداشته ام. اما صحبت هایی بوده که نباید آن ها را انجام می دادم. گاهی اوقات لغزش هایی داشتم.

او ادامه داد: «همسرم و خانواده‌ام تنها چیزهای بار ارزش هستند که در این دنیا به آن ها اهمیت می‌دهم. آنقدر ساده لوح و احمق بودم که ممکن بود تنها چیزی را که واقعاً برایم مهم بود به خطر بیندازم. بزرگترین اشتباهی بود که می توانستم انجام دهم. من هرگز دوباره این کار را انجام نخواهد داد. من مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم. همراه با خانواده ام با هم سعی می کنیم از این مشکل عبور کنیم.»

منبع Stylecaster

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =