مجموعه سریال انیمیشنی آواتار بر اساس داستان افسانه کورا ساخته می شود

سریال انیمیشنی آواتار

یک رسانه خبری ادعا می کند که یک سریال انیمیشنی آواتار که پس از وقایع The Legend of Korra اتفاق می افتد، قرار است ساخته شود و در سال 2025 به نمایش درآید.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21  سریال انیمیشنی آواتار در حال حاضر در استودیو آواتار و پارامونت در دست ساخت است. گفته می شود که سری جدید در سال 2025 عرضه خواهد شد. علاوه بر این آواتار نیوز گزارش می دهد که یک فیلم انیمیشنی نیز در همان سال به سینماها می آید. آواتار نیوز اطلاعات خاصی در مورد زمان اکران فیلم ندارد. اما ادعا می کند که “انتظار برای دیدن این فیلم در سینماها طولانی مدت نخواهد بود.”

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه سریال انیمیشنی آواتار تا چه زمانی ساخته خواهد شد در دسترس نیست.

اما علاوه بر این سریال اولین انیمیشن بلند آواتار که بر روی نسخه‌های بزرگسالان Aang و دوستانش تمرکز دارد، قرار است در سال 2025 به طور دقیق 10 اکتبر 2025 در سینماها نمایش داده شود. به گزارش آواتار نیوز این تصادفی نیست: “[آنها] عمدا هر دو را در یک سال منتشر می کنند. زیرا این کار بخشی از یک طرح بسیار بزرگتر است. این نشریه فرض می‌کند که سری جدید در نوامبر یا دسامبر ۲۰۲۵ عرضه می‌شود، بدون اینکه تاخیر احتمالی وجود داشته باشد. به هر حال، “آنها در حال حاضر روی چندین پروژه موازی کار می کنند.”

سریال انیمیشنی آواتار

جزییات سریال آواتار

 آواتار نیوز ثابت کرده است که منبع قابل اعتمادی برای ارائه اطلاعات در مورد جزئیات آواتار است. اگرچه این رسانه جزئیات خاصی را همیشه آنطور که در ابتدا گزارش شده است، منتشر نمی کند. Avatar News به درستی پیشرفت‌های مختلف بازیگران را برای سریال لایو اکشن آینده نتفلیکس، پیش از اعلام رسمی،گزارش کرد. با این حال اوایل امسال آواتار نیوز نیز به طور نیمه درست گزارش داد که دو فیلم انیمیشن آواتار در دست ساخت هستند. اندکی بعد، استودیو آواتار اعلام کرد که در واقع در حال توسعه سه فیلم است.

آواتار نیوز در ابتدا ادعا کرد که اولین مورد از این فیلم‌ها پیش درآمد مجموعه اصلی با تمرکز بر آواتار متولد پادشاهی زمین به نام کیوشی خواهد بود و هدف آن اکران در سال 2024 است. علاوه بر این، این رسانه گزارش داد که فیلم دوم بر روی یک زوکو قدیمی‌تر تمرکز می‌کند و هدف آن اکران در سال 2025 است. در حالی که سومین فیلم در دوران افسانه کورا اتفاق می‌افتد و هدف آن سال 2026 است. در نهایت استودیو آواتار اعلام کرد که اولین فیلم آنها در واقع دنباله ای برای Avatar: The Last Airbender است که مدتی پس از اتفاقات سری اصلی دوباره به Aang می پیوندد. همانطور که قبلاً ذکر شد، این فیلم در حال حاضر قرار است در اکتبر 2025 نمایش داده شود.

سریال انیمیشنی آواتار

فرانچایز آواتار

Avatar: The Last Airbender در اصل به مدت سه فصل در Nickelodeon متعلق به پارامونت از سال 2005 تا 2008 پخش شد. این سریال انیمیشنی محبوب بر روی آواتار هوابند معروف به Aang متمرکز است. آخرین شناخته شده Air Nomad که باید بر سه عنصر باقی مانده تسلط پیدا کند. آب، خاک و آتش. این تسلط به منظور نجات دادن جهان از حمله ملت آتش است.

The Legend of Korra متعاقباً در Nickelodeon در سال 2012 به نمایش درآمد. این سریال تا سال 2013 به مدت دو فصل در شبکه اجرا شد. در اواسط فصل سوم آن در سال 2014 کورا از Nickelodeon به وب سایت کانال Nick.com منتقل شد. سپس کل فصل چهارم به‌عنوان یک انحصاری Nick.com منتشر شد. همچنین در سال 2014 افسانه کورا بر داستان کورا متمرکز است فردی که  بومی قبیله آب و جانشین Aang به عنوان آواتار است.

منبع Cbr

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =