جنا اورتگا: میخواستم از بازیگری کنار بکشم و فوتبالیست بشوم!

جنا اورتگا بازیگر ونزدی میگوید او میخواسته بازیگری را کنار بگذارد تا فوتبالیست شود، او همچنین لیونل مسی را بهترین بازیکن جهان میداند.

بازیگران هالیوودی زیادی به فوتبال علاقه دارند. تا جایی که بعضی هایشان مثل رایان رینولدز، ناتالی پورتمن و مایکل بی جوردن تیم فوتبال خریداری کرده اند، حال جنا اورتگا نیز در مصاحبه ای در مورد فوتبالیست شدنش گفت.

جنا اورتگا بازیگر Jane The Virgin و YOU است. در نتیجه او امسال با سریال پربیننده Wednesday مشهور شده. وی در مصاحبه ای با Access Hollywood از علاقه ی شدیدش به فوتبال و فوتبالیست شدندش گفت:

من عاشق فوتبال هستم، در آکادمی من به خاطر سرعتم در خط حمله بازی میکردم و بعضی موقع ها در پست هافبک بازی میکردم.

اورتگا ۲٠ ساله به کنار گذاشتن بازیگری و فوتبالیست شدنش اشاره کرد. و گفت: به حدی عاشق فوتبال هستم. که از یک جایی قرار بود دیگر بازیگری را کنار بگذارم و فوتبالیست بشم و اگر بازیگر نبودم حتما فوتبالیست می شدم.

فوتبالیست مورد علاقه ی جنا کیست؟

جنا اورتگا فوتبالیست

جنا اورتگا که سال آینده مجدد در فصل دوم سریال Wednesday حضور پیدا میکند در ادامه گفت که او طرفدار مسی است و او را بهترین بازیکن تاریخ میداند.”مسی بهترین بازیکن تاریخ است، او خودش را در جام جهانی ثابت کرد.”

اورتگا که بزودی در فیلم Scream 6 به سینما برمیگردد در این مصاحبه به سوال بارسلونا یا رئال مادرید؟ پاسخ میدهد: من طرفدار بارسلونا هستم، ولی رئال مادرید هم تیم خوبی است. اورتگا چندی پیش تصویری از خودش در نیوکمپ با لباس بارسلونا منتشر کرده بود.

جنا اورتگا فوتبالیست

چندی پیش نیز اورتگا در مصاحبه ای گفت که از بین همه ی بازیکن فوتبال به رونالدینیو بازیکن برزیلی علاقه ی زیادی دارد. و حتی دوست دارد او را از نزدیک ببیند.این ویدیو در شبکه های اجتماعی حسابی وایرال شد و باعث واکنش رونالدینیو شد و او نیز پس از تشکر گفت علاقه دارد تا جنا را از نزدیک ببیند.

جنا در سال 2022 به غیر از ونزدی در 5 عنوان دیگر حضور داشت. از جمله، Scream ، Studio 666 ، X و American Carnage.

منبع: essentiallysports

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =