تریلر سریال The Idol با هنرنمایی لی‌لی-رز دپ

تریلر سریال The Idol

تریلر سریال The Idol منتشر شد. آیدل (The Idol) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر درام است. که توسط د ویکند، رضا فهیم و سام لوینسون برای اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. لی‌لی-رز دپ و د ویکند به عنوان بازیگران نقش اصلی در کنار تروی سیوان، جین آدامز، دن لوی، جنی، الی راث، ریچل سنوت و هری نف در این مجموعه بازی کردند. این مجموعه آخرین حضور تلویزیونی بازیگر آن هیش است که در ۱۱ اوت ۲۰۲۲ درگذشت.

فیلم‌برداری اصلی در نوامبر ۲۰۲۱ در لس آنجلس، کالیفرنیا آغاز شد. تولید این مجموعه در آوریل ۲۰۲۲ به‌طور موقت به خاطر اینکه د ویکند یکی از برگزارکنندگان مراسم جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا بود، متوقف شد.

از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «لی‌لی رز دپ»، «د ویکند»، «تروی سیوان»، «جین آدامز»، «دن لوی»، «جنی کیم»، «الی راث»، «ریچل سنوت»، «هری نف»، «مایک دین»، «هانک آزاریا»، «ملانی لیبرد»، «تاندی ادیبیمپ»، «الیزابت برکلی»، «آن هیچ»، «تایسون ریتر» و «کیت لین شیل».

 

داستان سریال

این سریال داستان یک خواننده مشتاق پاپ را روایت می کند. که یک بحران روحی باعث می شود آخرین تورش کنسل شود .و پس از آن تصمیم می گیرد تا عنوان جذاب ترین خواننده پاپ آمریکا را دوباره از آن خودش کند. و رابطۀ پیچیده ای را یک فرقه مذهبی آغاز می کند.

این سریال قرار است در تاریخ ۴ ژوئن سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

تریلر سریال The Idol :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =