رتبه‌بندی بهترین فیلم های ویل پولتر

بهترین فیلم های ویل پولتر

حتی به عنوان یک بازیگر کودک، پولتر خود را به عنوان یک بازیگر بسیار تأثیرگذار تثبیت کرد‌ه بود و در طول دوران حرفه‌ای خود، در بسیاری از فیلم های مورد علاقه طرفداران و فیلم های کلاسیک معروف بازی کر‌ده است. با معرفی بهترین فیلم های ویل پولتر همراه باشید.

9. The Maze Runner (2014)

The Maze Runner از بهترین فیلم های ویل پولتر

The Maze Runner بر اساس اولین رمان از سری رمان‌های بزرگسالان جوان، در دنیایی پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. دنیایی که جامعه‌ای از پسران را دنبال می‌کند که در یک هزارتوی مرموز و خطرناک به دام افتاده‌اند. وقتی توماس تازه وارد خود را به عنوان جدیدترین عضو جامعه می بیند، او و دیگر پسران به کاوش در این هزارتو برای امکان فرار ادامه می دهند.

پولتر در این فیلم نقش گالی را بازی می کند. یکی از شخصیت های برجسته جامعه پسران که به اداره پناهگاه ها و جامعه در مرکز هزارتو کمک می کند. این فیلم از بهترین فیلم های ویل پولتر است.

8. The Little Stranger (2018)

The Little Stranger از بهترین فیلم های ویل پولتر

غریبه کوچولو یک فیلم درام گوتیک درباره دکتری است که برای ملاقات با بیماری که در یک عمارت قدیمی زندگی می کند و مادرش در آن کار می کرد فراخوانده می شود. با این حال، همه چیز در عمارت عجیب و غریب می شود زیرا علائم مرموزی ممکن است خانه را تحت تأثیر قرار دهند.

پولتر نقش رودریک آیرس، مالک فعلی عمارت و کهنه سرباز نیروی هوایی سلطنتی را بازی می کند که در جنگ به شدت زخمی شد‌ه.

7. Son of Rambow (2007)

Son of Rambow از بهترین فیلم های ویل پولتر

پسر رمبو داستان دو دانش‌آموز انگلیسی در دهه 1980 را روایت می‌کند که در حالی که سعی می‌کنند از کشمکش‌ها در زندگی شخصی خود اجتناب کنند، گرد هم می‌آیند تا فیلمی با الهام از رمبو بسازند. این دو به خاطر تلاش‌های خلاقانه‌شان در ساخت فیلم، پیوند و دوستی پیدا می‌کنند. اگرچه این دو دیدگاه‌های خلاقانه متفاوتی برای آنچه فیلم باید داشته باشد، دارند.

پولتر در این فیلم نقش لی کارتر را بازی می کند. کودکی که در ابتدا به خاطر رفتار بی ادبانه و قلدرانه‌اش در مدرسه شهره بود اما می تواند با ویل پرادفوت (بیل میلنر) ارتباط پیدا کند و پیوند دوستی برقرار کند. دوستی آنها یکی از جنبه های کلیدی تعیین‌کننده فیلم است که قدرت و اهمیت دوستی را نشان می دهد. این اثر از بهترین فیلم های ویل پولتر است.

6. The Revenant (2015)

The Revenant از بهترین فیلم های ویل پولتر

The Revenant داستان هیو گلس (با بازی لئوناردو دی کاپریو)، یک مرزنشین در دهه 1820 را روایت می کند که در حالی که با گروه تله‌گذاران خود در حال سفر بود، توسط یک خرس گریزلی تقریباً تا سر حد مرگ می رود. در حالی که بقیه تله‌گذاران همچنان او را زنده نگه می‌دارند، وقتی جان فیتزجرالد (با بازی تام هاردی) تصمیم می‌گیرد پسر گلس را بکشد و او را نیمه‌دفن‌شده رها کند، اوضاع خراب می‌شود. گلس که اکنون بیدار شد‌ه و غرق در خشم انتقام شد‌ه است، سفرش را برای انتقامگیری از فیتزجرالد آغاز می‌کند.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم ها با موضوع انتقام

پولتر در این فیلم نقش جیم بریجر را بازی می کند، یکی از تله گذاران اصلی گروه گلس است. او یکی از اعضای کلیدی است که می‌خواهد گلس پس از حمله خرس زنده بماند.

5. Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023)

Guardians of the Galaxy Vol. 3 از بهترین فیلم های ویل پولتر

Guardians of the Galaxy Vol. 3 سومین و آخرین فیلم از سه گانه فیلم های Guardians of the Galaxy است که یکی از محبوب ترین سری ها در MCU است. نگهبانان کهکشان که در پایگاه اصلی خود یعنی Knowhere مستقر هستند و همچنان با از دست دادن عضو قبلی گروهشان، گامورا، دست و پنجه نرم می کنند، ناگهان مجبور به نبرد بین کهکشانی دیگری می شوند. هنگامی که راکت (بردلی کوپر) پس از یک نبرد در شرایط بحرانی قرار می گیرد، بقیه نگهبانان، جهان را جستجو می کنند تا کلید دسترسی مورد نیاز برای نجات جان راکت را پیدا کنند.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم های بردلی کوپر

پولتر در نقش قهرمان افسانه‌ای مارول، آدام وارلاک، وارد دنیای نگهبانان می شود. وارلاک یک نماد فرضی کمال است که توسط امپراتوری حاکم ایجاد شده است و قرار است رفاه و صلح را برای جهان به ارمغان بیاورد. در حقیقت، او به تازگی خلق شد‌ه است و هنوز در حال یادگیری نحوه کارکرد جهان است و تقریباً به مانند یک نوزاد با ظاهر و قدرت یک خدا می‌ماند. این فیلم از بهترین فیلم های ویل پولتر به حساب می آید.

4. Detroit (2017)

Detroit از بهترین فیلم های ویل پولتر

دیترویت یک فیلم مستند است که وقایع پس از و پیرامون حادثه متل الجزیره در جریان شورش های دیترویت در سال 1967 را دنبال می کند. این اثر فیلمی است که عمیقاً به درگیری بین شهروندان و نیروی پلیس می پردازد.

پولتر در این فیلم نقش فیلیپ کراوس، افسر پلیس مرکزی فیلم را بازی می‌کند که برخلاف دستور، یک غارتگر را می‌کشد، اما همچنان اجازه دارد در خدمت بماند. این شخصیت ایفای نقشی سخت و دلخراش برای پولتر است که بسیار جدی‌تر و پویاتر از نقش‌های قبلی وی است. این شخصیت در فیلم چندان دوست‌داشتنی نیست و نشان‌دهنده گستره و قدرت بازیگری پولتر برای جان بخشیدن به چنین شخصیتی است.

3. Midsommar (2019)

Midsommar از بهترین فیلم های ویل پولتر

Midsommar داستان گروهی از دوستان را دنبال می کند که برای تحصیل در یک جشنواره تابستانی که هر نود سال یک بار برگزار می شود به سوئد سفر می کنند. آنچه در ابتدا به نظر می رسد یک تعطیلات رویایی است، به زودی به یک کابوس تبدیل می شود.

پولتر در این فیلم نقش مارک را بازی می کند، یکی از چهار دانش آموز گروهی که در حال شرکت در جشن های نیمه‌ی تابستان است. در حالی که مارک به اندازه سایر اعضای این گروه در تمرکز اصلی فیلم قرار ندارد، نقش و پویایی او به عنوان دوست کریستین نقش مهمی در چیدمان و مضامین فیلم دارد. با همه‌ی اینها این اثر یکی از بهترین فیلم های ویل پولتر محسوب می شود.

2. Grassland (2014)

Grassland از بهترین فیلم های ویل پولتر

علفزار یک فیلم درام ایرلندی است که داستان یک راننده تاکسی جوان به نام جان را دنبال می کند. کسی که سعی می کند خانواده از هم پاشیده‌ی خود، به ویژه مادرش را که با اعتیاد شدید الکل مواجه است، دوباره دور هم جمع کند. او در کنار مشاجرات و مسائل مستمر با مادرش، با برادر کوچکترش که به سندرم داون مبتلاست نیز وقت می گذراند.

پولتر در این فیلم نقش شین را بازی می کند، یکی از بهترین دوستان جان. شین یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین لحظات احساسی را در نیمه دوم فیلم رقم می زند.

1. Wild Bill (2011)

Wild Bill از بهترین فیلم های ویل پولتر

Wild Bill داستان بیل (چارلی کرید-مایلز) را روایت می کند. مردی که پس از گذراندن هشت سال زندان به خانه بازمی گردد و متوجه می شود که پسران 11 و 15 ساله اش توسط مادرشان رها شده‌اند و به تنهایی زندگی می کنند. در حالی که بیل علاقه ای به مراقبت از دو پسرش ندارد، پسر بزرگترش از او باج خواهی می کند و می گوید که اگر او آنجا نماند و از آنها مراقبت نکند، سوء مصرف موادش را به گوش پلیس می رساند.

پولتر نقش دین را در این فیلم بازی می کند، پسر بزرگتر بیل و شخصیت اصلی در مجبور کردن بیل به ماندن در زندگی آنها پس از آزادی مشروط او. پولتر با بازی در این نقش نشان می‌دهد که با وجود سن کمش در هنگام فیلمبرداری این فیلم، در حرفه‌ی خود خبره بود‌ه است.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =