فرش قرمز جوایز موسیقی آمریکا یا AMAs 2022

AMAs

صنعت موسیقی آمریکا برای جشن گرفتن پنجاهمین دوره جوایز AMAs 2022 گرد هم آمدند. پیش از شروع مراسم اصلی مانند همیشه فرش قرمز چشم نواز ترین قسمت بود. برای مشاهده لیست کامل برندگان به “برندگان جوایز موسیقی آمریکا” سر بزنید.

AMAs به هنرمندان برتر موسیقی جایزه می‌دهد. تفاوت اصلی این مراسم با مراسم‌های دیگر در این است که برندگان با رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شود نه رأی اعضای آکادمی. هنرمندی که بیشترین جایزه را در این مسابقه دارد تیلور سویفت است که 34 تا جایزه که شامل هنرمند این دهه می‌شود را دارد.

طبق گزارش سلبریتی مووی 21 جوایز موسیقی آمریکا سابقه طولانی در ارائه لحظات دیدنی مد دارد. برگزارکنندگان در مراسم امسال یک فرش مشکی را انتخاب کردند و بسیاری از شرکت‌کنندگان با لباس‌های تمام مشکی از آن پیروی کردند. تعدادی از خواننده ها با لباس های تیره و مشکی ظاهر شدند.

اما افراد زیادی هم با رنگ طلایی و نقره ای و پولک های درخشان وارد مراسم شدند. از لباس پینک گرفته تا لباس یوزپلنگ درخشان کلی رولند. کت شلوارهای رنگی هم در مراسم خودنمایی می کردند. بی بی رکسا از دیگر هنرمندانی بود که با لباس قرمز رنگ و کاملا متضاد با فرش مشکی در مراسم ظاهر شد که بسیار خاص و زیبا بود. لباس ها و ظاهر گوتیک نیز جایگاه ویژه ای در این فرش مشکی داشتند.

تصاویر و استایل هنرمندان در جوایز موسیقی آمریکا:

AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs AMAs

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =