تریلر فیلم Flamin’ Hot داستان یک تحول در دنیای تنقلات

تریلر فیلم Flamin' Hot

تریلر فیلم Flamin’ Hot منتشر شد. فلامین داغ (Flamin’ Hot) یک فیلم بیوگرافیک درام-کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی ایوا لونگوریا و نویسندگی لوئیس کولیک و لیندا ایوت است. این فیلم بر اساس داستان زندگی مونتانز و همسرش جودی، سابقی که ادعا می‌کرد اختراع چیتوز فلفل برای اوست ساخته شده است.

Flamin’ Hot اولین نمایش جهانی خود را در South by Southwest در 11 مارس 2023 داشت و قرار است در 9 ژوئن 2023 توسط Hulu و Disney+ منتشر شود.

 

داستان فیلم

فیلم بر اساس خاطرات ریچارد مونتانز، یک سرایدار فریتو-لای که ادعا می کرد غذای میان وعده Flamin’ Hot Cheetos را اختراع کرده است.

او به عنوان سرایدار در کارخانه Frito-Lay’s Rancho Cucamonga مشغول به کار بود که یک رویا دید و آنقدر به خودش ایمان داشت که مدیر اجرایی را برای ارائه ایده تند خود فراخواند.

آنها سعی کردند مونتانز را به دلیل خارج شدن از خط کار و مسئولیت هایش خراب کنند. اما او آنها را تحت فشار قرار داد. Flamin’ Hots تبدیل به یک موفقیت بزرگ شد و مونتانز در رتبه‌های بالاتر رفت و تبدیل به یک نماد شد. با تماشای بسیاری از صحبت های ضبط شده او، به راحتی می توان فهمید که چرا داستان او اوج گرفته است.

مونتانز یک سخنران کاریزماتیک است. و داستان او در مورد یک مستضعف آمریکایی مکزیکی که نبوغش دنیای شرکت ها را تسخیر کرد. افسانه ای است که در خاستگاه یک میان وعده بسیار محبوب ساخته شده است.

این فیلم قرار است در تاریخ 9 ژوئن 2023 توسط Hulu و Disney+ منتشر شود.

تریلر فیلم Flamin’ Hot :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سیزده =