لوگوی جدید سریال آگاتا اسپین آف وانداویژن به همراه تاریخ انتشار اعلام شد

سریال آگاتا اسپین آف وانداویژن

Marvel Studios و Disney+ از لوگوی جدید سریال آگاتا اسپین آف وانداویژن رونمایی کردند تا عنوان جدید اسپین آف WandaVision را نمایش دهند.

این سریال با بازی کاترین هان در نقش آگاتا هارکنس قرار است در پاییز 2024 به نمایش درآید. در ابتدا این سریال با نام Agatha: House of Harkness اعلام شد. نمایش بعداً در جولای 2022 به Agatha: Coven of Chaos تغییر نام داد. در سپتامبر سال جاری، دیزنی عنوان فعلی نمایش را اعلام کرد که لوگوی این هفته مطابق با آن طراحی شده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 شرح کوتاهی از قسمت اول Agatha: Darkhold Diaries از طریق سیستم اسناد عمومی اداره حق نسخه‌برداری ایالات متحده در دسترس قرار گرفت.

سریال آگاتا اسپین آف وانداویژن

در قسمت اول می بینیم که آگاتا هارکنس (کاترین هان) بالاخره از طلسمی که در آن گیر کرده بود خارج می شود. او متوجه شود که ناتوان شده و دیگر قدرت جادو ندارد. تنها راه پیش روی او این است که با کمک یک یا دو دوست خود وارد یک مسیر خطرناک برای بازگرداندن قدرت خود شود.»

جک شفر به عنوان کارگردان در این سریال حضور دارد و همچنین نام بخشی از بازیگرانی که شامل هان، اوبری پلازا در نقش ریو، جو لاک، پتی لوپون در نقش لیلیا، ساشیر زاماتا در نقش جن کی و علی آن در نقش آلیس حضور دارد.

سایر بازیگران عبارتند از: اما کالفیلد فورد، ماریا دیزیا، مایلز گوتیرز-رایلی و اوکویی اوکپوکواسیلی هستند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =