بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول: این نقش را به دلیل بازخوردهای سمی دوست ندارم

بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول

زمانی که بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول بود و برای بازی در این نقش برنده جایزه آکادمی شد. واکنش‌های متفاوتی از سوی طرفداران وجود داشت. او می گوید: ” به یاد می‌آورم که بسیاری از طرفداران با انتخاب او در این نقش واقعاً موافق بودند.” اما این تعاریف تا زمانی که فیلم انفرادی کاپیتان مارول او منتشر شد، تغییر کرد. شکایات در مورد نحوه بازی او در این شخصیت شروع شد. بسیاری از طرفداران از بازی اون انتقاد کردند و گفتند که بهتر است بری لارسون از این نقش کنار برود.

سپس شایعاتی در فضای مجازی پخش شد که کار کردن با بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول تا حدودی دشوار است. به همراه چند کلیپ مصاحبه در طول تورهای تبلیغاتی این فیلم که باعث شد طرفداران او را مورد انتقاد قرار دهند. لارسون در کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios با گفتن «من برای این حرف ها وقت ندارم» واکنش‌های منفی را کنار گذاشته بود. و در آنجا بود که نویسنده جوانا رابینسون نشان داد که این واکنش‌ها واقعاً بر لارسون تأثیر گذاشته است. او در این کتاب گفته بود:

“من برای این حرف هنا خودم وقت ندارم. باید وقت بیشتری برای بررسی این موارد بگذارم که آیا غذای سالم می‌خورم؟ من آب میخورم؟ آیا در حال مدیتیشن هستم؟ امروز به مامانم زنگ زدم؟»

اخبار مرتبط: تریلر فیلم The Marvels

بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول

کار با مارول

در آن زمان بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول به عنوان بخشی از سه گانه جدید ابرقهرمانان MCU توضیح داد که او از کار با مارول استودیو ناامید شد:

آینده آن نمادهای مارول نامشخص بود. خروج بازیگران فرنچایز مانند رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز و اسکارلت جوهانسون، و همچنین از دست دادن تکان دهنده چادویک بوزمن، تاثیرات بدی بر روی مارول گذاشته بود. بازیگران «نگهبانان کهکشان» به هم به سمت خداحافظی رفتند. بری لارسون ناامید شد و دیگر تمایلی برای بازی در دنیای مارول نداشت.

در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست The Watch، رابینسون کمی بیشتر صحبت کرد و ادعا کرد که لارسون دیگر حتی نمی‌خواهد نقش کارول دانورز را بازی کند. او گفت:

“[مارول استودیو] بری لارسون را در [یک مکان برجسته در MCU] قرار داد. من نمی دانم که آیا بری لارسون لزوماً شخص اشتباهی برای این نقش بوده است یا خیر. اما واکنش سمی به این معنی است که بری لارسون نمی خواهد نقش کارول را بازی کند. او از این نقش ناامید شده و بازخوردهای بسیاری سمی دریافت کرده که باعث شده از بازی در این نقش سرد شود.”

بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول

بازگشت به مارول

هنگامی که اخیراً از لارسون در مورد بازگشت دوباره برای ایفای نقش این شخصیت پس از فیلم بعدی The Marvels سؤال شد، لارسون پاسخ داد: “نمی دانم، آیا کسی می خواهد که من دوباره این کار را انجام دهم؟” مارول انتظار داشت که بلک پانتر، کاپیتان مارول و مرد عنکبوتی سه شخصیت ستاره ای باشند که MCU را به دنیای جدید هدایت می کنند. اما این دیگر آینده ای نبود که بتوان به آن تکیه کرد.

در مورد اینکه آیا لارسون به این نقش بازخواهد گشت یا نه. فکر می کنم همه چیز بستگی به این دارد که با The Marvels چه اتفاقی می افتد. اگر فیلم در نهایت خوب کار کند و بتواند نقدهای خوبی دریافت کند و باکس آفیس مناسبی را به نمایش بگذارد، احتمال زیادی وجود دارد که او به بازی در این شخصیت ادامه دهد. اما اگر فیلم با نقدهای منفی رو به رو شود او قطعاً به این فکر می‌کند که آینده‌اش در MCU چگونه است. و حتی ممکن است بازی در این نقش را برای همیشه کنار بگذارد و این آخرین حضور بری لارسون در نقش کاپیتان مارول در دنیای مارول باشد.

منبع Geektyrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =