رایان رینولدز حضور تیلور سوئیفت در «ددپول 3» را تکذیب کرد

ددپول 3

این بازیگر در حین تبلیغ فیلم جدید خود Spirited از علاقه خانواده اش به خواننده Midnights صحبت کرد. رایان رینولدز یک فن سوئیفت به تمام معنا هست.

طبق اخبار سینما مووی 21 این بازیگر کانادایی دوشنبه در شهر نیویورک از ستاره موسیقی تیلور سوئیفت تجلیل کرد. اگرچه او نظریه طرفداران را مبنی بر حضور تیلور سوئیفت در ددپول 3 رد کرد. اما رینولدز گفت که “البته” اگر تیلور تمایلی به این کار داشته باشد از او استقبال خواهد شد.

رینولدز روی فرش سالن آلیس تالی مرکز لینکلن به Entertainment Tonight گفت: “شوخی می کنی؟ من برای تیلور هر کاری انجام می دهم. او یک نابغه است.” این بازیگر گفت که تمام خانواده‌اش در مورد برنده گرمی و آلبوم موفق جدید او Midnights، “وسواس خاصی” دارند.

ددپول 3
رایان به همراه همسرش بلیک

او گفت: “اوه خدای من، بله. همه ما، کل خانه، شوخی نمی کنم. من آن را خیلی دوست دارم.” “من، بلیک، دخترانم. ما آن را دوست داریم. عاشق تیلور هستیم.”

رینولدز 46 ساله و بلیک لایولی 35 ساله اکنون فرزند چهارم خود را باردار است و10 سال پیش ازدواج کرده اند. رینولدز می افزاید: «ما هر دو والدین سه فرزند هستیم. ما هر دو دیدگاه‌های مشابه زیادی در مورد دنیا داریم.»

او در پاسخ به PEOPLE گفت: “فکر می کنم وقتی برای مردم به صورت طولانی مدت و با انرژی زیاد کار می کنی. مردم به تو احترام می گذارند و تو را بسیار دوست داشتنی خطاب می کنند ” رایان در حال حاضر مشغول ایفای نقش در فیلم ددپول 3 است.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 19 =