اتحادیه بازیگران اجازه حضور تعدادی از بازیگران در جشنواره ونیز 2023 را صادر کرد

بازیگران در جشنواره ونیز 2023

گفته می شود تعدادی از بازیگران در جشنواره ونیز 2023 حاضر خواهند شد. با وجود ادامه اعتصابات بازیگران و نویسندگان به نظر می رسید جشنواره ونیز بدون حضور بازیگران برگزار شود. اما شنیده ها حاکی از آن است که اتحادیه بازیگران اجازه حضور تعدادی از بازیگران در جشنواره ونیز 2023 را صادر کرده است.

این بازیگران شامل: آدام درایور، مس میکلسن ، کیلی اسپینی، جیکوب الوردی، کلب لندری جونز، اولگا کوریلنکو از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در جشنواره فیلم ونیز حضور داشته باشند تا فهرست مهمانان هالیوود شکل بگیرد.

هفته‌هاست معمایی وجود دارد که استعدادهای هالیوودی در جشنواره فیلم ونیز در میان دو اعتصاب حضور خواهند داشت یا خیر. اما در نهایت طلسم این ماجرا شکسته شد.

بازیگران در جشنواره ونیز 2023

توافق موقت

آدام درایور ستاره فراری، هفته آینده برای تبلیغ فیلم جدید مورد انتظار مایکل مان در لیدو حضور خواهد داشت و به این ترتیب تبدیل به بزرگترین بازیگر آمریکایی شده است که به این جشنواره دعوت شده است.

فراری مدتی قبل یک توافق موقت از SAG به دست آورد. بنابراین این موضوع خیلی تعجب آور نیست. اما هنوز این سوال وجود دارد که آیا بازیگران SAG در مورد “اپتیک” احساس ناراحتی می کنند یا خیر. اما رهبران SAG-AFTRA دیروز قاطعانه اعلام کردند که بازیگران فیلم هایی با توافق موقت باید در جشنواره ها حضور داشته باشند تا آنها را تبلیغ کنند. پیام رهبران این است که: این کار به سینمای مستقل کمک می کند. این تأیید از سوی SAG به تعدادی از بازیگران کمک کرد تا تصمیم خود را بگیرند.

بازیگران در جشنواره ونیز 2023

حضور در جشنواره های مختلف

مطبوعات هفته‌هاست که تلاش می‌کنند بفهمند کدام استعدادها در Venice، TIFF و Telluride حضور خواهند داشت. تهیه‌کنندگان، توزیع‌کنندگان، تبلیغ‌کنندگان و خود جشنواره همگی در یک الگوی برگزاری بوده‌اند. پاسخ تا حد زیادی مشخص نبود. زیرا مذاکرات پیچیده ای در پس‌زمینه در حال انجام بود.

هنوز کاملاً مشخص نیست که Penelope Cruz و Shailene Woodley همبازی‌های Driver’s Ferrari در لیدو حضور خواهند داشت یا خیر. گفته می شود پنه لوپه کروز در جشنواره حضور خواهد داشت.

از جمله ستاره‌هایی که تایید شد امسال در ونیز حضور خواهند داشت. مس میکلسن دیوانه برای فیلم دانمارکی سرزمین موعود، کلب لندری جونز و جوجو تی گیبز برای فیلم مرد سگی (که یک توافق موقت دارد)، پیتر سارسگارد و بیلی مگنوسن هستند. (به عنوان تهیه کننده اجرایی) برای فیلم کودتا در روزهای ونیز و اولگا کوریلنکو برای اولین سریال تلویزیونی خون و پول به کارگردانی خاویر جیانولی.

گفته می شود کیلی اسپانی و جیکوب الوردی که به ترتیب نقش پریسیلا و الویس پریسلی را بازی می کنند نیز در این جشنواره حضور دارند. آن فیلم نیز یک توافق موقت دارد

بازیگران فیلم‌های استودیویی مانند The Killer، Maestro و Poor Things در Lido حضور ندارند.

بازیگران در جشنواره ونیز 2023

حضور فیلمسازان

علاوه بر حضور بازیگران در جشنواره ونیز 2023 شاهد حضور فیلمسازان نیز هستیم.  دیوید فینچر، سوفیا کاپولا، مایکل مان، ریچارد لینکلیتر، وودی آلن، یورگوس لانتیموس و جک هیوستون از جمله فیلمسازانی که قرار است در این مراسم حضور داشته باشند، هستند. به ما گفته شده است که برخی از مدیران شرکت کننده اعضای WGA هستند. اما “به عنوان کارگردان” در آنجا حضور خواهند داشت. هنوز مشخص نیست که آیا اسپیلبرگ و اسکورسیزی تهیه کنندگان Maestro در آنجا حضور خواهند داشت یا خیر. همانطور که قبلاً گزارش شده بود بردلی کوپر کارگردان در این فیلم حضور نخواهد داشت. زیرا او همچنین در این فیلم بازی می کند.

هشتادمین جشنواره فیلم ونیز از چهارشنبه هفته آینده آغاز می شود و تا 9 سپتامبر ادامه خواهد داشت. با فیلم اکشن ایتالیایی جنگ جهانی دوم Comandante آغاز می شود. این جشنواره قرار بود با بازی چلنجرز، بازیگر زندایا آغاز شود. اما آن فیلم به دلیل اعتصاب از برنامه اکران خارج شد.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =