تیلور لاتنر بازیگر Twilight ازدواج کرد

تیلور لاتنر

دیلی میل گزارش داد که بازیگر Twilight 30 ساله و Dome 25 ساله روز جمعه در Epoch Estate Wines کالیفرنیا عهد و پیمان خود را رسمی کردند.

او در ژانویه به PEOPLE گفت: «می‌خواستم یک قدم به عقب برگردم و از زندگی لذت ببرم و مدتی را با خانواده و دوستانم بگذرانم. “خواهرم مکنا در واقع ما را معرفی کرد. او به من زنگ زد و گفت: “رفیق، من همسر آینده شما را پیدا کردم. باید این دختر را ملاقات کنی.” وبقیه ماجرا.”

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 این زوج در سال 2018 رابطه خود را علنی کردند و لاتنر این سوال را در 11 نوامبر 2021 در مقابل یک شومینه تزئین شده با گلبرگ های رز و شمع مطرح کرد و از او درخواست ازدواج کرد. لاتنر با عکس هایی از این پیشنهاد خیره کننده در اینستاگرام گفت: «و دقیقاً به همین ترتیب، همه آرزوهای من برآورده شد.»

تیلور لاتنر

Dome همچنین همین عکس را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در توضیح خود نوشت: “بهترین دوست مطلق من … نمی توانم صبر کنم تا برای همیشه با تو بگذرانم.”

همسر جدید لاتنر یک پرستار است. پس از اتمام تحصیلاتش در سال 2019، او از حمایت لاتنر در طول دوران تحصیلش تشکر کرد.

او در کنار عکسی نوشت: “ممنون از اینکه وقتی دلم می خواست سیگار را ترک کنم، من را تشویق کردی. وقتی مشغول مطالعه بودم ،برای تمام وعده‌های غذایی که برایم درست کردی سپاسگزارم. از اینکه از من سؤال کردی و سعی کردی اصطلاحات و اختصارات پزشکی را یاد بگیری، سپاسگزارم.”

تیلور لاتنر تیلور لاتنر

فیلم های گرگ و میش

اگرچه Dome و Lautner اولین بار چند سال پیش با هم آشنا شدند. اما Dome مدت ها قبل از معرفی آنها می دانست که این بازیگر کیست. تیلور لاتنر در یکی از اپیزودهای نمایش کلی کلارکسون در سال جاری اعتراف کرد که Dome از طرفداران فیلم‌های گرگ و میش بود که او را در سال 2008 به یک ستاره تبدیل کرد.

در نوامبر 2020 Dome یک عکس را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن یک سویشرت Twilight پوشیده بود. او زیرنویس کرد: “#tbt #twilightforever.”

در یک ویدیوی خنده دار که در ژوئن 2022 در اینستاگرامش منتشر شد. Dome اعتراف کرد که در دوران اوج گرگ و میش یک بار طرفدار تیم ادوارد بر ضد تیم جیکوب بود.

در ماه سپتامبر، این زوج نامزدی خود را با یک عروسی با تم گل جشن گرفتند. Dome نوشت: “من نمی توانم منتظر باشم تا با تو ازدواج کنم.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =