فیلمبرداری فصل دوم ریچر به پایان رسید

فیلمبرداری فصل دوم ریچر

در توییتر اعلام شد فیلمبرداری فصل دوم ریچر به پایان رسید. طرفداران مشتاقانه منتظر فصل دوم بودند که فیلمبرداری آن در سپتامبر سال گذشته آغاز شده بود. این سریال که بر اساس رمان‌های پرفروش جک ریچر نوشته لی چایلد ساخته شده بود. در اولین حضور خود در بین طرفداران محبوب شد و پس از آن خیلی سریع ساخت فصل دوم آن اعلام شد.

در کلیپ کوتاه منتشر شده توسط استریمر، آلن ریچسون بازیگر با لباس ریچر با خون روی صورتش دیده می شود. همچنین او گفت: « فیلمبرداری فصل دوم ریچر تمام شد. ما قول دادیم همه چیز بزرگتر و بهتر از همیشه برگردد. و ما دروغ نگفتیم

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در حالی که فصل اول بر اساس کتاب Killing Floor ساخته شده بود. بازیگر اصلی پیش از این طعنه زده بود که فصل دوم بر اساس Bad Luck and Trouble، یازدهمین عنوان از مجموعه کتاب ها ساخته خواهد شد. در فصل اول ریچسون به عنوان پلیس نظامی سابق دیده می‌شود که از مهارت‌های خود برای سرکوب افراد بد از پلیس فاسد گرفته تا تاجران حریص استفاده می‌کند. اما در فصل دوم او برای انتقام برمی‌گردد. در این فصل از ریچر انتظار داریم که مرگ دوستانش را از واحد نظامی قدیمی خود بررسی کند.

رئیس بخش تلویزیون آمازون استودیو، ورنون سندرز گفت: “همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود. آلن بازگشته است. و او در این نقش بسیار فوق‌العاده است. من به تهیه‌کنندگان [به خاطر] یافتن آن مناسب برای ریچر افتخار می‌کنم. فصل 2 فوق‌العاده است به همان اندازه که فصل اول عالی بود. فکر می‌کنم فصل دوم فراتر از آن است. و فکر می‌کنم شانس خوبی وجود دارد که سریال سال آینده پهش شود.”

فیلمبرداری فصل دوم ریچر

چه کسی در فصل 2 ریچر حضور دارد؟

همراه با بازیگران معمولی لوک بیلیک، دین مک‌کنزی، ادسون مورالس، آندرس کولانتس، شانون کوک چون، تای ویکتور اولسون و جاش بلکر، فصل دوم مجموعه‌ای از ستاره‌های جدید و همچنین چند ستاره مهمان را به فهرست خود اضافه کرده است. سریندا سوان، فردیناند کینگزلی، شان سیپوس، به همراه روری کوکرین و ستاره مهمان دومینیک لومباردوزی، همگی در فصل جدید دیده خواهند شد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =