فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4 در لندن

فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4

کیانو ریوز در اولین اکران فیلم John Wick: Chapter 4 با لباسی شبیه به استاد دانشگاه در فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4 حاضر شد.

بدون شک هیچ کدام از ما کت و شلوارهای مخملی را دوست نداریم. اما به نظر می رسد کیانو ریوز تبحر خاصی در انتخاب این نوع کت و شلوار دارد. ترکیب رنگ لباس او شامل سبز زیتونی، سبز آبی و خاکستری یک ترکیب عجیب است. اما همه ما به خاطر وجود کیانو چنین رنگ و لباسی را دوست داریم.

ریوز 58 ساله،پس از آخرین باری که در سال 2019 در John Wick: Chapter 3 دیده شد. به شخصیت اصلی فرنچایز محبوب بازگشته است. بازیگر ماتریکس در فرش قرمز فاش کرد که شخصیت جان محدودیت های خود را آزمایش کرده است.

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 ریوز با بازی دوباره جان ویک گفت: “من طنز او را دوست دارم. اراده اش را دوست دارم. غم او را دوست دارم و بازی کردن او در این فیلم ها واقعا سرگرم کننده است، این فیلم ها سرگرم کننده هستند.”

قسمت چهارم جان ویک این ماه در سینماها اکران می شود. لارنس فیشبرن، همبازی ریوز در ماتریکس، در نقش The Bowery King بازخواهد گشت. ایان مک شین نقش وینستون را بازی خواهد کرد. لنس ردیک در نقش شارون و رینا ساویاما خواننده اولین فیلم خود در نقش آکیرا را بازی خواهند کرد. در ادامه می توانید عکس های بیشتری از فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4 را مشاده نمایید.

فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4

فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4 فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4فرش قرمز افتتاحيه فیلم John Wick 4

منبع Tomandlorenzo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =