احتمال ورود کیانو ریوز به دنیای مارول با نقش Ghost Rider

دنیای مارول

کیانو ریوز احتمالا در نقش Ghost Rider در دنیای مارول ظاهر شود. کیانو می گوید بازی در این نقش می تواند رویای دوران کوکی او را تحقق ببخشد.

 ریوز در میان صحبت های خود به احتمال بازی در دنیای سینمایی مارول Ghost Rider اشاره کرده است. The Ghost Rider یکی از شخصیت‌های نمادین‌ مارول کامیکس است. که به دلیل ارتباطش با قلمرو ماوراء طبیعی در طول سال‌ها با انواع تهدیدات شیطانی از جمله خود لوسیفر روبرو شده است. نام Ghost Rider که از روح انتقام Zarathos قدرت گرفته است به شخصیت های مختلفی منتقل شده است. اگرچه اغلب با جانی بلیز مرتبط است.

نیکلاس کیج در فیلم سال 2007 و دنباله آن Ghost Rider: Spirit of Vengeance در سال 2011 تجسم Blaze از Ghost Rider را به زنده کرد. پس از جدایی او از این نقش ساخته دنباله این فیلم نیز کنسل شد.

در جریان حضور اخیر کیانو در جیمی کیمل Live، کیانو ریوز برای بحث در مورد کتاب کمیک خود BRZRKR صحبت کرد که می خواهد کدام شخصیت دنیای مارول را زنده کند. اگرچه ریوز به شوخی می‌گوید که برای نقش قهرمان داستان در کمیک خودش مناسب‌تر است، اما ریوز علاقه خود را به زنده کردن گوست رایدر به اشتراک گذاشت.

دنیای مارول

چگونه Ghost Rider می تواند به MCU بپیوندد؟

طبق اخبار سینما مووی 21 تماشاگران اخیراً به تئوری‌پردازی پرداختند. که در آینده نزدیک با She-Hulk: Attorney at Law به MCU رونمایی می‌شود. که بازاریابی قسمت 4 به شخصیتی به نام Donny Blaze اشاره می‌کند. مشخص شد که این شخصیت که توسط Rhys Coiro بازی می‌کند. یک کامار تاج ترک سابق است که از جادوی خود به‌طور نادرست استفاده می‌کند. در نتیجه شیاطین در یکی از نمایش‌های او در میان جمعیت رها می‌شوند و موافقت می‌کنند که تمرین هنرهای عرفانی را کنار بگذارد. برخی همچنین گمانه زنی کردند که دکتر استرنج در چند جهان شامل بازگشت Cage’s Ghost Rider در میان فیلم های مختلف دیگری که در دنباله بعدی پرشور ظاهر می شوند، این شخصیت را باز می گرداند.

با توجه به اینکه MCU در حال حاضر در حماسه Multiverse خود در فازهای 4-6 است. بازگشت Robbie Reyes از Luna یا Johnny Blaze از Cage به عنوان Ghost Rider این فرنچایز خارج از قلمرو امکان نیست. با این حال با توجه به اینکه استودیو مارول بسیار مشتاق است ریوز را به MCU بیاورد و علاقه مداوم این بازیگر به قلمرو کتاب های مصور با امثال DC League of Super-Pets اخیرا منتشر شده و کنستانتین 2 در حال توسعه است. می توان امیدوار بود که ستاره جان ویک بتواند قدرت خود را در این نقش امتحان کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =