پر جستجوترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل!

پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل

پر جستجوترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل لیستی است که هر سال نزدیک کریمس گوگل آن را منتشر میکند، که عموم مردم در سال از پر جستوجو ترین های سال آگاه شوند، در لیست منتشر شده از بهترین فیلم ها و سریال تا نام اشخاص مشهوری چون جانی دپ و پوتین دیده میشود.

۱. جانی دپ

دپ که بیشتر برای فیلم “دزدان دریایی کارائیب” شناخته میشود، امسال یکی از جنجال برانگیزترین دادگاه های تاریخ هالیوود را داشت، جنجال همسر سابقش و افتراهایی که در پایان دادگاه دپ را برنده این دادگاه کرد.

البته ساخت قسمت جدید “دزدان دریایی کارائیب” یکی ازحاشیه های جدید برای این بازیگر است که باعث شده نام دپ بیش تر از قبل جزو پر جستجوترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل شود، البته که وکلای دپ ساخت قسمت جدید دزدان دریایی کرائیب این موضوع را رد کردند.

۲. ویل اسمیت

ویل اسمیت   پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل

ویل اسمیت بازیگر پر آوازه ی هالیوود، سالی مملو از حاشیه داشت، از انتشار کتاب زندگینامه اش که تمام رازهای ریز و درشت زندگی شخصی و جنسی اش را برملا میکرد تا حضورش در اسکار و سیلی جنجالی اش به کریس راک.

البته بارِ پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ شد اسمیت، همه اش گردن همین سیلی است، با این حال همین سیلی در حالی اتفاق افتاد که اسمیت دقایقی بعد، جایزه ی اسکار بهترین بازیگر مرد سال را در همان مراسم از آن خود کرد. البته مدتی است که حرفه ی بازیگری او در خطر است.

۳. امبر هرد

نام امبر هرد هم برای همگان آشناست، بیشترین دلیل حضور او در این لیست، دادگاه جنجالی اش با جانی دپ است، که در نهایت موجب شد او 10 میلیون دلار جریمه شود.

هرد هنوز جریمه ای به “جانی دپ” تحویل نداده، هرد همچنان به دنبال ایجاد پرونده ی جدید در ایالت جدید است تا بتواند دوباره از دپ شکایت کند، از دادگاه جانی دپ و امبر هرد یک فیلمسینمایی هم ساخته شد که مورد استقبال قرار نگرفت.

۶. کریس راک

کریس راک امسال به خاطر شوخی با همسر ویل اسمیت وسط مراسم اسکار از او سیلی خورد، همین باعث شده او تیتر خبرگذاری ها شود، راک به موضوع سیلی زیاد نپرداخت اما کریس راک در استند آپ کمدی اش با آن سیلی ویل اسمیت شوخی کرد، که موجب ترند شدن نام او شد.

۵. جیدا پینکت اسمیت

 جیدا پینکت اسمیت و همسرش پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل

نام جیدا تنها برای حاشیه های او در لیست پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل است. از حاشیه هم خوابی با آگوست آلسینا معروف تا حاشیه های جنسی خانوادگی.

البته حضور او در این لیست به خاطر جنجال سیلی اسکار شوهرش ویل اسمیت است، گفته میشود، دلیلی که ویل به کریس راک سیلی زده عصبانیت جیدا اسمیت بوده و او ویل را مجبور به واکنش کرده است.

۶. جوزف کویین

جوزف کویین

همه میدانند دلیل حضور جوزف کویین در لیست پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل چیست، بازی او در فصل چهارم سریال “Stranger Things” باعث شد، این بازیگر گم نام ناگهان معروف شود، دلبری او در این سریال و حضور او در سریال “Game of Thrones” از دلایلی است که نام او را در این لیست میبینیم.

۷. ایوان پیترز

سال گذشته حضور ایوان پیترز در سریال WandaVision موجب ترند نام او در فضای مجازی از جمله گوگل شده بود، امسال نیز حضور او در سریال Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story و ایفای نقش یک قاتل آدم خوار بیش از پیش باعث شد که جز پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل باشد،

۸. اندرو گارفیلد

پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل

اندرو گارفیلد تقریبا پر حاشیه ترین بازیگر های سال بود، کمتر از یک ماه به اکران Spider-Man: No Way Home (و کریسمس 2022) ،گارفیلد، عکس لو رفته ی خودش در پشت صحنه ی این فیلم را فوتوشاپ خطاب کرد، بعد از اکران این فیلم گارفیلد به سرعت ترندشد و عکسش خوراک میم ها و ترول ها شد.

البته بازی بی نظیر او در سریال Under the Banner of Heaven میاواند یکی ازدیگر دلایل حضورش در لیست پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل باشد.

9. جولیا فاکس

دلیل حضور جولیا فاکس در لیست پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل به خاطر دوستی او با کانیه وست است، جنجال و حواشی جدایی کانیه وست از کیم کارداشیان و دوست شدنش با کانیه یک حاشیه کوچیکی بود، بعد از اینکه کانیه از جولیا فاکس هم جدا شد، فاکس با توییت های حاشیه برانگیز، پوشیدن لباس های عجیب، گاه پوشیده و یا گاه برهنه رسانه ها را به سمت خود جذب میکرد.

۱۰. ازرا میلر

ازرا میلر پر جستجو ترین های سال ۲۰۲۲ در گوگل

ارزا میلر نیز از دیگر سلبریتی هایی بود که هم زمان به واسطه نقش ها و حاشیه هایش در لیست بیشترین سرچ شده های سال قرار میگیرد. او در سال ۲۰۲۲ به چندین جنایت قضایی متهم شد و همچنان با این پرونده ها درگیر است. در ادامه مختصرا به پر جست و جو ترین های ۲۰۲۲ در بخش های مختلف میپردازیم با مووی ۲۱ همراه باشید.

پر جستجو ترین سلبریتی های سال ۲۰۲۲ در گوگل

۱. جانی دپ
۲. ویل اسمیت
۳. امبر هرد
۴. ولادیمیر پوتین
۵. کریس راک
۶. نواک جوکوویچ
۷. آنا سوروکین (دلوی)
۸. اندرو تیت
۹. ریشی سونا
۱۰. شیمون لفیف

پر جستجو ترین فیلم های سال ۲۰۲۲ در گوگل

.فیلم Thor: Love and Thunder
۲.فیلم Black Adam
۳.فیلم Top Gun: Maverick
۴. فیلم The Batman
۵.انیمیشن سینمایی Encanto
۶.فیلم Brahmāstra: Part One – Shiva
۷.فیلم Jurassic World Dominion
۸.فیلم K.G.F: Chapter 2
۹.فیلم Uncharted
۱۰.فیلم Morbius

پر جستجو ترین سریال های سال ۲۰۲۲ در گوگل

.سریال‌Euphoria
۲.سریال‌House of the Dragon
۳.سریال‌Moon Knight
۴.سریال‌The Watcher
۵.سریال‌Inventing Anna
۶.سریال‌Dahmer
۷.سریال‌The Boys
۸.سریال‌All of Us Are Dead
۹.سریال‌Sandman
۱۰.سریال‌Heartstopper

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفت =