جنا اورتگا هنگام فیلمبرداری سکانس رقص ونزدی مبتلا به کرونا بود

رقص ونزدی

جنا اورتگا به لطف سریال «ونزدی» نتفلیکس که پس از دو هفته به سومین سریال انگلیسی زبان پربیننده تمام دوران این غول استریم است، به چهره ای معروف و شناخته شده تبدیل شد. محبوبیت این سریال با سکانسی بیشتر شد که در آن اورتگا یک رقص خاص را با تک آهنگ The Cramps در سال 1981 به نام “Goo Goo Muck” اجرا می کند. سکانس رقص اورتگا در TikTok و سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به یک سبک خاص تبدیل شده است.

اورتگا در مصاحبه اخیر با NME گفت: ” سر فیلمبردای این سکانس بدترین شرایط را داشتم. در دیوانه کننده ترین حالت ممکن بودم. زیرا اولین روز ابتلای من به ویروس کووید بود و فیلمبرداری افتضاح پیش رفت.” “آره، از خواب بیدار شدم و برام عجیب بود. چون اصلا مریض نمیشم. اما اون روز به کرونا مبتلا شده بودم و بدن درد داشتم.”

اورتگا ادامه داد: «احساس می‌کردم که با ماشین برخورد کردهم و اجنه کوچکی در گلویم رها شده و آن را می‌خراشد. آنها در بین فیلمبرداری به من دارو می دادند.»

MGM شرکت تولید کننده سریال “Wednesday” به NME گفت وتاکید کرد که “پروتکل های سختگیرانه COVID دنبال شد و پس از تایید آزمایش مثبت کرونا، جنا را از مجموعه خارج کردیم.”

اورتگا افزود: من خواستم این کار را دوباره انجام دهم اما وقت نداشتیم. فکر می‌کنم اگر فیلمبرداری تکرار میشد، می‌توانستم این کار را کمی بهتر انجام دهم.»

رقص ونزدی

انتقاد مردم از عوامل تولید سریال

جنا رقص ونزدی را خودش طراحی کرده است. افشای کووید این بازیگر باعث شده است که بسیاری از بینندگان از عوامل تولید سریال انتقاد کنند. زیرا عوامل تولید به جنا با کووید مثبت اجازه دادند که در صحنه فیلمبرداری بماند.

حتی با وجود بیماری کووید، اورتگا رقصی به یاد ماندنی را ارائه داد که به رتبه اول رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. صحنه رقص آنقدر وایرال شده است که «Goo Goo Muck» ساخته The Cramps استریم های Spotify خود را از زمان پخش «ونزدی» 9.5 درصد افزایش داده است. همچنین سینک کردن حرکات رقص ونزدی “اورتگا” با آهنگ “Bloody Mary” لیدی گاگا نیز به یک میم وایرال TikTok تبدیل شده است و استریم های Spotify آهنگ را در مقایسه با ماه قبل بیش از 1800٪ افزایش داده است.

“Wednesday” اکنون در نتفلیکس در حال پخش است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =