لتیشیا رایت برای انتشار ویدیو ضد واکسن کرونا عذرخواهی کرد

لتیشیا رایت

بازیگر فیلم Black Panther: Wakanda Forever گفت: «احساس می‌کنم این چیزی است که دو سال پیش تجربه کردم و پس از آن توانستم راه و روش سالم را در پیش بگیرم.»

لتیشیا رایت می‌گوید که “راهی سالم” برای عبور از واکنش‌هایی که در دسامبر 2020 برای ویدیوی ضد واکسیناسیون در توییتر در زمان همه‌گیری کووید دریافت کرد، پیدا کرده است.

در آن زمان بازیگر 29 ساله Black Panther: Wakanda Forever در پستی نوشت: “حتی اگر نظر شما با نظرات مردم مطابقت نداشت. باز هم سؤالات خود را بپرسید و نترسید” او گفت قصد من صدمه زدن به کسی نبود، تنها هدف من از پست کردن این ویدیو این بود که من نگرانی‌های در مورد محتوای واکسن و آنچه در بدنم رخ می دهد، داشتم و این نظر را با مردم به اشتراک گذاشتم.”

رایت وقتی در مصاحبه با گاردین گفت: “احساس می‌کنم این چیزی است که دو سال پیش تجربه کردم و به روشی سالم این موضوع را پشت سر گذاشتم. و به روشی سالم عذرخواهی کردم و توییت خود را حذف کردم. اگر ویدیو من بابت آسیب به کسی شد بابتش عذرخواهی کردم.”

مصاحبه کننده پرسید که آیا آن ویدیو دیدگاه او را منعکس کرده است، که رایت پاسخ داد: “این دقیقاً همان چیزی است که در عذرخواهی خود عنوان کردم. گفتم این نظر من نیست تنها یک نگرانی بود که بابتش عذرخواهی کردم.”

خبرنگار گاردین همچنین پرسید که آیا او برای COVID-19 واکسینه شده است یا خیر. او پاسخ داد: “من عذرخواهی کردم و به راه خود در مسیری که انتخاب کردم، ادامه دادم. سوال بعدی. با تشکر.”

لتیشیا رایت

نظر هنرپیشه شی هالک در مورد لتیشیا

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جمیل هنرپیشه She-Hulk ماه گذشته پس از اینکه یکی از طرفداران در مورد وضعیت واکسیناسیون رایت از او سوال پرسید. او پس از ستایش واکاندا در توییتر و افزودن اینکه رایت برای عملکردش «لایق بهترین ها است.» گفت: «که لتیشیا به معنای واقعی کلمه واکسینه شده است.»

جمیل افزود: “دوستان. مشخص شده است که لتیشیا ضد واکسن نیست و شایعات در مورد رفتار او دروغ بوده است.” “بله، یک ویدیو در اوایل پست شد. اما صادقانه بگویم این موضوع تنها یک واکنش در ابتدای دوران واکسیناسیون بود.”

رایت اخیراً با ورایتی در مورد بهبود یک جراحت بزرگی که در آگوست گذشته در مجموعه فیلم مارول در بوستون رخ داد و باعث تعطیلی تولید شد، صحبت کرد. او گفت: “هنوز در حال ریکاوری آن هستم و تحت درمان قرار دارم.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 16 =