ناراحتی شدید مارگو رابی پس از خروج از خانه کارا دلوین

مارگو رابی ساعاتی پس از خروج از خانه دوستش کارا دلوین روز دوشنبه به طرز آشکاری ناراحت به نظر می رسید.

ستاره 32 ساله “باربی” حدود ساعت 5 بعدازظهر مشغول پاک کردن اشک هایش بود. در حالی که در مسیر فرودگاه بین المللی لس آنجلس حرکت می کرد. او یک تاپ بدون بند مشکی به تن داشت و یک گیره در موهایش داشت. چهار ساعت قبل، رابی در حال خروج از خانه دلوین در غرب هالیوود دیده شد.

به گزارش مووی 21 خواهر دلوین نیز در خانه کارا حضور داشت و در ساعت 11 صبح از آنجا خارج شد. در حالی که مشخص نیست که آیا کارا 30 ساله هنگام حضور این دو نفر در خانه بوده است یا خیر.

کارا دلوین

روز 5 سپتامبر از کارا در حالی که پس از دو ساعت تاخیر برای پرواز با هواپیمای شخصی جی زی به مقصد رسید، عکس گرفته شد. در حالی که پاهای خود را از شیشه عقب ماشین آویزان کرده بود. کارا  پس از 45 دقیقه از هواپیما خارج شد. او با همان ماشین شاسی‌بلندی که به آنجا رفته بود، بازگشت. در حین صحبت کردن چندین بار تلفن همراهش را انداخت.

گوشه گیری کارا

کارا از آن زمان که نمایش مجموعه خود به افتخار طراح فقید کارل لاگرفلد را از دست داد کمتر در مراسم های عمومی شرکت کرد. همچنین به‌طور قابل‌توجهی در مراسم جوایز امی ۲۰۲۲ در روز دوشنبه با وجود حضور همبازی‌هایش غایب بود. در ژوئیه کارا به خاطر رفتار بر روی فرش قرمز با مگان دی استالین در جوایز موسیقی بیلبورد 2022 خبرساز شد.

کارا در گفتگو با جیمی فالون در ماه بعد توضیح داد: “من بهترین زندگی را دارم. اما مردم آن را کمی عجیب می بینند. مردم مرا کمی عجیب و غریب می دانند، اما این من هستم. از آن خجالت نمی کشم.» رابی و کارا از زمان بازی مشترک در فیلم Suicide Squad در سال 2016 با هم دوست بوده اند.

کارا دلوین

این دو در ماه آگوست تولد کارا را همراه با سینا میلر و دوستان دیگر جشن گرفتند.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =