حضور بیلی آیلیش و جسی راترفورد برای اولین بار در فرش قرمز

راترفورد

بیلی آیلیش 20 ساله اولین حضور در فرش قرمز را با دوست پسرش جسی راترفورد 31 ساله تجربه کرد. در حالی که نمایشی عجیب و غریب در یک پتوی گوچی در 2022 LACMA Art+Film به نمایش گذاشتند. پس از واکنش شدید نسبت به لباس‌های هالووین این زوج در نظر داشتند تا یک سورپرایز جالب را به طرفداران هدیه دهند.

بیلی آیلیش و دوست پسر جدیدش جسی راترفورد اولین حضور فرش قرمز خود را در مراسم LACMA Art+Film در لس آنجلس انجام دادند. بیلی 20 ساله و جسی 31 ساله در حالی که در یک پتوی بزرگ گوچی در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند یک نمایش عجیب و غریب برای عکاسان به نمایش گذاشتند.

راترفورد

این دو اخیراً با پوشیدن لباس یک نوزاد و پیرمرد برای هالووین خشم مردم را برانگیختند. ظاهراً انتقادات مربوط به فاصله سنی 11 ساله آن ها بود. با توجه به فاصله سنی این دو ستاره انتقادات بسیاری از سوی طرفداران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده بود. اما این پیغام ها واکنش بیلی به فاصله سنی با جسی را در پی داشت. همچنین برادر بیلی از او دفاع کرد و رابطه این زوج را بسیار عالی و دوست داشتنی توصیف کرد.

این زوج در نهایت پتو را انداختند تا از لباس‌های الهام گرفته شده از لباس خواب خود که هر دو توسط برند لوکس ایتالیایی طراحی شده بود رونمایی کنند. بیلی یک لباس توری گوچی با نام نمادین «GG» را به تن داشت.

منبع Dailymail

کلیپ حضور در فرش قرمز:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =